Rynek artykułów promocyjnych w Polsce mocno odczuł stan epidemiczny. Ze względu na ograniczenie działalności sektora przemysłu spotkań, spadło zapotrzebowanie na gadżety firmowe opatrzone logo firm. Branża upominków reklamowych w odpowiedzi na potrzeby rynku modyfikuje swoją ofertę. Agencja reklamowa Gadgetfun poleca m.in. nowość – brelok do kluczy, dzięki któremu unikniemy dotykania przycisków, klamek i uchwytów.

 

Gadgetfun jest agencją reklamową, która zajmuje się dostarczaniem upominków reklamowych do firm. W ofercie można znaleźć przeszło 40 000 produktów ponad 40 marek – jednym słowem – wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma od długopisu po gadżety klasy premium.

 

– Z nami Twoje gadżety będą niepowtarzalne i unikatowe, bo pracujemy na to ciężko i całym sercem. Wyróżnia nas to, że celnie odczytujemy potrzeby klientów i dbamy o to, byś wszystkie usługi dostał w jednym miejscu. U nas każdy znajdzie produkt reklamowy dostosowany do swojej działalności. Oferujemy wiedzę, zaangażowanie, świeżość pomysłów, profesjonalizm i doradztwo – podkreśla Wioleta Baran, właściciel Gadgetfun.

 

Portfolio Gadgetfun obejmuje produkty znanych marek takich jak: 4F, Puccini, Watermann, Parker, Jaguar, Promostars, Ferraghini, Schwarzwolf, Slazenger, Malfini, Sol’s, Elbrus, Result, HI-TEC, Regatta, Pierre Cardin i wiele innych.

 

Z nami realizacja Twoich zamówień będzie czystą przyjemnością!

 

Kontakt:

Wioleta Baran

tel. 516 285 586

www.gadgetfun.com.pl

 

Agencja Reklamowa Gadgetfun należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

 

Najnowsze