Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach systematycznie powiększa zasięg terytorialny  swoich działań. Efektem kilkumiesięcznych prac jest powołanie nowej Delegatury Izby z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Uroczyste spotkanie inaugurujące powołanie Delegatury odbędzie się 24 lutego w rudzkiej restauracji „Stara Drukarnia”.

 

Co godne podkreślenia, to już ósma delegatura RIG w województwie śląskim.

 

Izba od początku swej działalności aktywnie współpracuje z przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz wspiera lokalnych przedsiębiorców w nawiązywaniu wzajemnych kontaktów biznesowych. Cieszymy się, że możemy być bliżej firm z Rudy Śląskiej i okolic – wyjaśnia Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

W trakcie spotkania zostanie powołany Prezes nowej Delegatury, a także podpisana umowa o współpracy pomiędzy Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach i Fundacją Wspierania Transformacji Regionu „Silesia Future”.

 

Gościem Specjalnym będzie Grzegorz Puda, Minister Funduszy i Polityki Regionalnej, który w swoim wystąpieniu przybliży problematykę funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

 

W programie wydarzenia przewidziano także powitanie nowych Firm Członkowskich RIG Katowice z terenu Rudy Śląskiej.

Na spotkanie zapraszamy Firmy Członkowskie i Partnerów naszej Izby z Rudy Śląskiej, a także tych przedsiębiorców z Rudy Śląskiej, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo.

Początek spotkania o godz. 15.00, zakończenie zaplanowano około godz. 17.30.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: TUTAJ.

 

Najnowsze