17 lipca ruszył nabór do trzeciej edycji Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność na terenie Miasta Katowice, masz szansę wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń stacjonarnych wartych kilka tysięcy złotych. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona. Wybierz interesujący Cię warsztat i zapisz się już dziś!

 

Jak wiadomo – nie można być alfą i omegą z każdej dziedziny. Dlatego Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z Miastem Katowice stworzyła Katowicką Akademię Rozwoju Przedsiębiorcy. Są to dwudniowe, stacjonarne warsztaty, które dostarczają praktyczną i ekspercką wiedzę z najważniejszych dziedzin działalności każdego przedsiębiorcy. Udział w warsztatach gwarantuje jego uczestnikom możliwość zdobycia konkretnych narzędzi, przydatnych biznesowi funkcjonującemu w zmieniającej się rzeczywistości.

 

Każde ze szkoleń trwa 2 dni – po 7 godzin dziennie. Warsztaty zaczynają się o godzinie 9:00, a kończą o 16:00. W projekcie mogą wziąć udział jedynie firmy, które mają zarejestrowaną działalność,  siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności na terenie Miasta Katowice. Jedna firma może wziąć udział maksymalnie w dwóch szkoleniach. Dla najpilniejszych uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe. Każdy adept KARP otrzyma certyfikat zaświadczający o udziale w danym szkoleniu.

 

Zapraszamy do rejestracji na drugie lipcowe szkolenie.  Liczba miejsc jest ograniczona. W każdym z warsztatów może wziąć udział 10 osób – po jednej osobie reprezentującej firmę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

Design Thinking – warsztaty dla menadżerów

Termin: 27-28.07.2023 r.

Rejestracja od 17 lipca 2023 g.12.00 do 24 lipca 2023 r.

Prowadzący: dr Krzysztof Martyniak, Akademia WSB

Miejsce realizacji: ul. Opolska 15 40-084 Katowice

Zapisy oraz szczegółowy harmonogram

 

Najnowsze