W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

 

Zespół Expo Silesia zapewnia, że podejmuje szereg działań z myślą o bezpieczeństwie uczestników wydarzeń oraz opracowuje rozwiązania pozwalające na zminimalizowanie zagrożenia zdrowia wystawców, zwiedzających jak i osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

 

Wprowadzane środki bezpieczeństwa będą dotyczyły większości obszarów podczas pobytu na targach.

Zostaną wprowadzone nowe rozwiązania w zakresie organizowania przestrzeni wystawienniczej dla zwiedzających i wystawców, strefy wejścia, strefy gastronomicznej, możliwości zakupu biletów online czy rejestracji online z podziałem na poszczególne dni. Istotną zmianę będą stanowiły zaostrzone i utrzymywane na wysokim poziomie środki bezpieczeństwa w zakresie higieny i dezynfekcji.  Zostanie udostępniona możliwość zakupu środków ochrony osobistej na terenie targów, będzie zapewniona odpowiednia ilość punktów do dezynfekcji rąk oraz odpowiednia obsługa medyczna przez cały czas wydarzenia.

 

Wszelkie oficjalne zalecenia dotyczące zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas organizacji wydarzeń targowych, wskazane przez instytucje i organy odpowiedzialne za bezpieczeństwo, zostaną niezwłocznie wdrożone.

 

Expo Silesia opracowuje także nowe formy promocji oraz poszerza grupę zwiedzających o kolejne sektory gospodarki. Dokładane są wszystkie starania, aby targi były satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników.

 

Spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – robi wszystko, aby nadchodzący sezon targowy był dla udany i okazał się sukcesem biznesowym w tych trudnych dla wszystkich czasach.

 

Link do kalendarium: ZOBACZ TUTAJ.

 

Czekamy na Państwa w Expo Silesia!

Expo Silesia sp. z o.o. należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Najnowsze