W zimowym wydaniu magazynu podsumowujemy miniony rok. Warto przeczytać relacje z wydarzeń dla MŚP, organizowanych przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i jej Partnerów, zajmujące wywiady, a także merytoryczne artykuły eksperckie. W wydaniu znajduje się też dodatek specjalny poświęcony listopadowemu Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz XXX edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji.

 

 

Wersja online najnowszego numeru do pobrania: CZYTAJ TUTAJ.

 

Rok 2023 otwieramy nowym, jeszcze pachnącym farbą drukarską, numerem kwartalnika wydawanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Można w nim zapoznać się z podsumowaniami wyjątkowych, autorskich wydarzeń organizowanych przez Izbę w ostatnim kwartale minionego roku.

 

Za nami 12. Europejski Kongres MŚP, który odbył się 20-22 listopada 2022 r. Ponad 100 wystąpień, paneli dyskusyjnych i warsztatów z udziałem 270 ekspertów i 5500 słuchaczy z 25 państw – tak w liczbach prezentuje się edycja 2022. W „Business HUB” – obszerna relacja z wydarzenia, materiały naszych Partnerów oraz wywiady z uczestnikami Kongresu.

 

Kongres rozpoczął się wyjątkowym akcentem – Galą, w trakcie której świętowaliśmy 30-lecie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i po raz trzydziesty wręczyliśmy Laury Umiejętności i Kompetencji. O tym, co się działo w trakcie imprezy i kto otrzymał Laury – można również przeczytać w grudniowym wydaniu naszego magazynu. Minione 12 miesięcy podsumowaliśmy w ramach Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, połączonego z ostatnim w 2022 r. spotkaniem Firm Członkowskich – zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego specjalnego eventu, który tym razem zorganizowaliśmy na Stadionie Śląskim!

 

Na 156 stronach “Business HUB” nie brakuje oczywiście skondensowanej dawki eksperckiej wiedzy, w tak różnorodnych dziedzinach jak: trendy w komunikacji w 2023 roku, znaki towarowe, organizacja eventu, tajniki design thinking, nowe obowiązki przedsiębiorców dotyczące wdrożenia standardów ESG czy cztery najważniejsze trendy w finansach w 2023 roku.

 

Zapraszamy do lektury!

 

Kwartalnik jest dystrybuowany w prenumeracie indywidualnej, wysyłany do wiodących instytucji samorządowych, rządowych i związanych z biznesem, a także kolportowany na wydarzeniach organizowanych przez RIG w Katowicach, na konferencjach i szkoleniach branżowych oraz innych eventach o zasięgu ogólnopolskim, objętych patronatem przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i wydawnictwo. Jest również dostępny bezpłatnie w prestiżowych lokalizacjach biznesowych w województwie śląskim i w całym kraju.

 

 

Osoby zainteresowane wykupieniem prenumeraty, a także współtworzeniem treści magazynu skierowanego dla biznesu, zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułu, wywiadu albo reklamy modułowej w kolejnym wydaniu „Business HUB”, które ukaże się pod koniec marca 2023 r.

 

 

Kontakt:

Jaga Kolawa
Redaktor Naczelna
jkolawa@rig.katowice.pl

tel. 503 802 704

Najnowsze