Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB z radością ogłasza nabór zgłoszeń do prestiżowego konkursu Polish Contact Center Awards 2024 (PCCA). Organizacja tego wydarzenia stanowi odpowiedź na dynamiczny rozwój sektora contact center w Polsce.

 

 

Główne cele konkursu Polish Contact Center Awards to:

 

  • Rozwój i promocja branży poprzez identyfikację najwyższych standardów w obszarze zdalnej komunikacji z klientami
  • Promocja firm i osób, które wdrażają je w codzienną praktykę
  • Wybór najlepszych w branży zarówno w kategorii firm, jak i osób indywidualnych i zespołów.

 

W ostatnich latach obserwowaliśmy intensywną ewolucję modelu zarządzania relacjami z klientem. Zdalne kanały komunikacji stały się nie tylko powszechnie akceptowanym środkiem, ale także naturalnym narzędziem społecznej i marketingowej interakcji. Organizacje stale rozwijają swoje kompetencje w obszarze zdalnej komunikacji, co sprzyja nowemu etapowi rozwoju rynku. Ta dynamiczna zmiana inspiruje nas do podkreślenia jej znaczenia poprzez coraz szerszy rozwój projektu Polish Contact Center Awards.

 

– Nagrody przyznawane co roku przez jury PCCA 2024 podkreślą osiągnięcia organizacji, które koncentrują się na wysokich standardach relacji z klientami. To nie tylko dodatkowe wartości biznesowe lecz także społeczne – zauważa Urszula Zarańska, dyrektorka generalna Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB –  celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych firm i ekspertów oraz aktualizacja najwyższych standardów zarządzania jednostkami zdalnej komunikacji z klientem. Działania te przyczyniają się do budowy wartości marek, co w obecnej sytuacji ma szczególne znaczenie.

 

“Ucz się i rozwijaj z najlepszymi” – hasło przyświecające konkursowi wskazuje, że organizacje i profesjonaliści z branży mają szansę nie tylko na uzyskanie tytułu najlepszego, ale także na zdobycie nowych umiejętności i rozwijanie się z liderami branży.

 

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w maju 2024 roku.

 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania zgłoszeń poprzez stronę internetową www.pcca.pl. Termin zgłoszeń upływa 31 stycznia br.

Dołącz do konkursu Polish Contact Center Awards i bądź częścią rewolucji w dziedzinie zdalnej komunikacji z klientem!

 

Magazyn “Business HUB” objął patronat medialny nad wydarzeniem.

 

Najnowsze