Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Dla wielu to szczególny, magiczny okres, w którym jednak nie możemy zapominać o potrzebujących. Dlatego Firma Członkowska RIG w Katowicach – GK FORGE – wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka zorganizowała aukcję charytatywną, w której główną nagrodą jest przejazd samochodem rajdowym z Jarosławem Szeją – mistrzem Polski w klasie Open 4WD.

 

 

  • Zwycięzca licytacji wcieli się w rolę rajdowego pilota
  • Aukcja charytatywna organizowana przez Fundację Fascynujący Świat Dziecka
  • Nagroda do odbioru już w nadchodzący weekend*

 

Zwycięzca licytacji – oprócz samego przejazdu samochodem rajdowym – zostanie ugoszczony w rajdowym klimacie w towarzystwie mistrzowskiego zespołu, otrzyma darmową wejściówkę na kolejny mecz hokeja pomiędzy drużyną Rajdowców Polskich i Artystów Polskich, a także dostanie prezenty niespodzianki – od naszej załogi oraz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka.

 

Przejazdy odbędą się 19 grudnia* na poligonie Tatry w miejscowości Koprivnice w Czechach.

Z pozyskanych środków sfinansowane zostaną wysokospecjalistyczne diagnozy FASD dla dzieci przebywających w Domach Dziecka, pieczy zastępczej i w rodzinach adopcyjnych.

Więcej informacji na temat fundacji i samej aukcji znajdziecie pod linkiem.

 

Link do aukcji: ZOBACZ TUTAJ.

 

 

W tym pięknym świątecznym okresie nie zapominamy o potrzebujących, w tym o dzieciach. Chcemy pomagać, chcemy zrobić to w taki trochę rajdowy sposób. Wiele osób chciałoby zobaczyć jak wygląda samochód rajdowy od środka, z fotela pilota. Budzi to niesamowite doznania i każdy teraz może się o tym przekonać na własnej skórze, a jednocześnie pomóc potrzebującym. To będzie znakomita zabawa, ale w szczytnym celu. Zwycięzca aukcji na pewno długo tego nie zapomni – podkreśla Jarosław Szeja, mistrz Polski 

 

 

*19 grudnia i zawody na poligonie Tatry to pierwszy termin, uzależniony od ewentualnych nowych obostrzeń związanych z COVID-19. Jeśli nie będzie fizycznej możliwości zrealizowania tam nagrody, zostanie ona zrealizowana przy okazji innej imprezy w klasie Open 4WD.

 

 

GK FORGE należy do Klubu Firm Członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Najnowsze