Pandemia COVID-19 zmieniła życie, jakie znamy. Ponieważ tempo zakażeń zaczęło spadać w niektórych ciężko dotkniętych obszarach, pojawiają się pierwsze oznaki poprawy sytuacji. Niektóre miasta, miasteczka i kraje zaczynają powoli otwierać ponownie swoje firmy, miejsca publiczne i inne. W lipcu 2021 roku partnerstwo ISO mogło wreszcie spotkać się osobiście w Neapolu, we Włoszech.

 

W dniach od 26 do 28 lipca partnerzy zebrali się na udanym krótkoterminowym szkoleniu personelu. Jego celem było zrewidowanie i sfinalizowanie Podręcznika ISO, omówienie zasad korzystania z aplikacji mobilnej ISO oraz podjęcie decyzji o wdrożeniu nowego zawodu ISO w krajach partnerskich, zapewniając odpowiednią kontynuację działań przez partnerów.

 

W związku z ograniczeniami COVID-19, projekt ISO został przedłużony o dodatkowe 6 miesięcy. Oznacza to, że partnerzy będą mogli z powodzeniem zrealizować wszystkie oczekiwane rezultaty, zwiększyć liczbę filmów wideo i zorganizować wydarzenia upowszechniające na poziomie lokalnym oraz spotkać się osobiście w Barcelonie, w Hiszpanii i w Aveiro, w Portugalii.

 

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie, odwiedź stronę : https://iso.erasmus.site/ oraz śledź nas na FB: https://www.facebook.com/iso.erasmus

 

Cały newsletter można przeczytać tutaj – Newsletter IV_ISO PL_08.11.2021_

 

 

Najnowsze