Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Patronaty RIG w Katowicach

 

 Cover 1200x900

 

 

brass reklama prasowa 145 150 zabrze podglad

 

banner 520x271

Plakat BVC 2020

grafika patronat

baner

 


 

RIG 600x400 - Targi Bielsko


 

ifn


v kongres


dfr parig


 

intarg 2 1


konkurs ka


KONGRESPR BANER 600px-12


az


ADAtargi-katowice-580x4005

 


 

DFR rejestracja1 600px 

 


 

akademia marketingu 600px

 


 

Ciekawi-Jutra 600px

 


 

Grafika 1 600px

 


 

 

NZ 600px42

 


 

baner EDUAL 600

 


 

 

 politechnika 600px

 


 

 

zaproszenie 600

 


 

zaproszenie Logistex

 


 

Zaproszenie KOMPOZYTmeeting

 


 

Zaproszenie INDUSTRYmeeting ExpoSEALING DRUK 3D

 


 

Grafika wydarzenia luty

 


 

plakat konferencja 600px

 


 

 

III Kongres HR grafika


 

lumen 1200x628px 600px

 


 

zaproszenie on-line ExpoBONDING 2018 600x

 


 

expoopakowania 2018 zaproszenie 600px

 


 

U-RODZINY 2018-baner 600px

W dn. 11-14 października 2018 r. w Katowicach odbędzie się 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 – największe i najważniejsze wydarzenie dla środowiska przedsiębiorców rodzinnych w Polsce. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych co roku staje się platformą dialogu i współpracy przedstawicieli biznesu, państwa i nauki. Głównym celem Zjazdu jest ukazanie wizerunku firm rodzinnych jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jednocześnie, jako podmiotów innowacyjnych, które aspirują do ciągłego rozwoju, zdobywając nie tylko rynek polski, ale przede wszystkim rynki zagraniczne.

 Strony internetowe: www.u-rodziny.pl | www.firmyrodzinne.pl
Facebook: www.facebook.com/inicjatywafirmrodzinnych 
LinkedIn: www.linkedin.com/company/inicjatywafirmrodzinnych

 


 

ksion


Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego – SWBN organizuje kolejną już VIII edycję Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego, która odbędzie się w dniach 3 – 5 października br. w Hotelu Ossa Congress & Spa. Tegoroczne wydarzenie jest szczególne ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wpisanie Konferencji do rządowego programu ,,Niepodległa”.

 


 

FORUM baner600px250px

 XVI edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów już po raz czwarty odbędzie się w najnowocześniejszym w Polsce Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tradycyjnie spotkanie łączące liderów samorządu i finansów będzie stanowiło platformę pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów. Piętnasta edycja Forum obejmie aż 9 równoległych ścieżek tematycznych oraz ciekawe wydarzenia towarzyszące. Program obejmie 60 debat i wykładów i debat: Kongres Skarbników Polskich Samorządów, Zjazd Sekretarzy i Cyberbezpieczeństwo, Forum Przewodniczących Rad, Miasto Przyszłości i strategia elektromobilności, Majątek komunalny – finansowanie i Zarządzanie, Oświata-Kultura i Sport a Samorząd, Audyt wewnętrzny w JST, Innowacje w rozwoju obszarów wiejskich, Ochrona zdrowia i polityka senioralna

 http://www.samorzadoweforum.pl/

 


 

 

baner kaplica katowice

 

Album "La Cappella Sistina" dotarł do stolicy województwa świętokrzyskiego, gdzie będzie można go oglądać do 7 sierpnia. Warto skorzystać z okazji i na własne oczy zobaczyć wyjątkowe dzieło, które zabiera nas w podróż po Kaplicy Sykstyńskiej.


 

Come and Grow Banne 600pxr

 

W dniach od 2 do 4 września 2018 r. podczas Targów spoga+gafa 2018 w Kolonii zwiedzających oczekuje szeroka paleta tematów związanych z ogrodem. Czy to najnowsze trendy w roślinności, wysokiej jakości meble do ogrodu, czy też najnowszy sprzęt do grillowania - targi prezentują całą branżę.
Przejrzysta struktura prezentacji działów takich jak garden living, garden creation & care, garden bbq und garden unique zapewniają kompletny przegląd wszystkich ofert wystawy.

 


 

zaproszenie 2018-001 600px

 Więcej o konferencji http://www.fundacja-ekon.pl/pl/o-konferencji

 


 

36087231 1802274853160484 1721198209612644352 n

 

W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN) oraz Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych (KSOIN) serdecznie zapraszamy na VIII Konferencję Bezpieczeństwa Narodowego, która wpisana jest do oficjalnych Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dowiedz się więcej na http://konferencjabezpieczenstwanarodowego.ksoin.pl/

 


 

 

front1 600px

 To cykliczne spotkanie dyrektorów, managerów oraz kierowników wyższego szczebla, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem.

Trzydniowa formuła konferencji łączy w sobie charyzmatyczne wystąpienia ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, prezentując liczne case studies oraz wizyty studyjne, podczas których uczestnicy mają możliwość skonfrontowania teorii z praktyką w firmach produkcyjnych takich jak m.in.: Toyota Motor Manufacturing Poland – lidera i niedościgniony wzór w zakresie lean management, a także warsztaty symulujące prawdziwy proces produkcyjny!

 


 

350 200 Statyczny

 

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych właśnie zainaugurował XIX edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rywalizacji o statuetki, wyróżnienia i certyfikaty, które zostaną wręczone w grudniu 2018 roku podczas uroczystej Gali.


Zapraszamy na stronę internetową Konkursu ipiss.com.pl/konkurs-lider po szczegóły.


 

Industry konferencja logo poziom 600px

 

ÂÂÂ

24 października 2018 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kogresowym redakcja portalu IndustryStock.pl organizuje Międzynarodową Konferencję JAK SPRZEDAĆ POLSKIE PRODUKTY NA RYNKACH EKSPORTOWYCH?

To wyjątkowe wydarzenie będzie skupiać w jednym miejscu doborowe grono osób zaangażowanych w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki – menadżerów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli biznesu z terenu całego kraju. Kompleksowa i interdyscy¬plinarna wiedza międzynarodowego (Polska, Chiny, Hiszpania, Niemcy) grona wykładowców poparta będzie praktycznymi informacjami na temat efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych.

 


 

FutureMotive 600px

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu „FutureMotive - sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w motoryzacji – szanse i korzyści”, które odbędzie się 7 i 8 czerwca 2018 w Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia w Katowicach. 

 


 

logo XVII turnieju 40px

XVII Turniej Strzelecki odbywający się w ramach, zainaugurowanej 17 lat temu, akcji: "Bezpiecznie mieszkaj. Bezpiecznie pracuj. Bezpiecznie żyj.".
Ideą Turnieju jest promocja działań służących zwiększeniu bezpieczeństwa w regionie, z którym ERA Spółka z o. o. jest związana.
Zgodnie z tradycją w Turnieju Strzeleckim udział wezmą reprezentanci miast w osobach: Prezydenta lub Burmistrza Miasta, Komendanta Miejskiego Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej. Drużyny miast walczyć będą o przywilej przekazania wybranej placówce szkolnej lub opiekuńczej systemu alarmowego wraz z rocznym abonamentem na monitorowanie przez ERA Spółka z o.o..

 


 

 

tło FB 600px

 

Biznes w Polsce boryka się dzisiaj z pogłębiającym się kryzysem zaangażowania pracowników, wysoką rotacją, kosztowną rekrutacją i problemami z utrzymaniem i rozwojem talentów w firmach. HR staje dzisiaj przed egzaminem z efektywności.

Jak zapewnić wysoką efektywność procesów HR? Jak sprostać roli Partnera w Biznesie?

Z pomocą przychodzi Śląski HR – od projektu do efektu, http://slaskihr.pl pod hasłem „HR jako Partner w Biznesie”, który odbędzie się 21 czerwca w CKS Mrowisko  w Gliwicach.

 


 

kongres informacji niejawnych

Kongres jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w Polsce odbywającym się nieprzerwanie od 2005 roku, mającym istotne znaczenie i wpływ na stan bezpieczeństwa państwa, firm, instytucji i obywateli.

XIV Kongres to możliwość spotkania z wieloma wybitnymi gośćmi i ekspertami z zakresu ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych, a także okazja do dyskusji, bezpośredniej wymiany doświadczeń, kuluarowych spotkań, przekazania uwag i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących organizacji i funkcjonowania pionów ochrony, obowiązków i zadań kierowników jednostek organizacyjnych, pełnomocników ochrony, administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych osobowych oraz współpracy i podziału kompetencji między nimi.

 


 

kat-fb-1550

 

Już 07.04.2018r. odbędzie się kolejna edycja Kariera IT dla województwa śląskiego. Zapraszamy do Vienna House Easy Angelo Katowice (Sokolska 24). Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

 


 

start konkursu600px 


 

udzial chemii 2018 600x338 pl RIG

Majowa konferencja to jedno z najważniejszych wydarzeń dla energetyki cieplnej i zawodowej oraz przemysłu. Historia organizowanych od 1986 roku spotkań obrazuje, jak zmieniła się polska energetyka i jakie zmiany technologiczne i techniczno-organizacyjne przechodziły polskie elektrownie i elektrociepłownie.

Partnerami merytorycznymi tegorocznej edycji wydarzenia zostały: ENEA Wytwarzanie Sp. z o.o., Urząd Dozoru Technicznego, TAURON Wytwarzanie S.A. oraz Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie.

 


 

 Patronaty 2018 baza.lnk

 

Wynagradzanie to jedna z najważniejszych funkcji HR. Sposób, w jaki płacisz i motywujesz swoich pracowników, bezpośrednio wpływa na wyniki Twojej organizacji. Dlatego po raz trzynasty organizujemy konferencję umożliwiającą wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w tym zakresie. Krakowskie Forum Wynagrodzeń to jedyne wydarzenie w całości poświęcona nagradzaniu.

  


 

Baner Fair Play poziom s600

Rozpoczęła się XXI edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, w którym przedsiębiorstwa z całej Polski mogą uwiarygodnić swoją uczciwość i rzetelność. Na złożenie deklaracji uczestnictwa w programie firmy mają czas do 31 maja b.r.

 


 

slaskarzecz2017 banner 600

 

Suszarka do butów narciarskich z Ustronia, etykiety na dżemach z Sosnowca, a może nawigacja ułatwiająca parkowanie w Piekarach Śląskich czy Tarnowskich Górach? Kto tym razem zostanie laureatem konkursu „Śląska Rzecz”. Rusza konkurs i zgłaszają się pierwsi kandydaci. Więcej na http://www.zamekcieszyn.pl/ 

 


 

SEW18 pp600t

Już 7 marca br. w klubokawiarni Morcinka 3a w Katowicach odbędzie się Startup Europe Week 2018. Wydarzenie, organizowane po raz kolejny przez grupę Spin Digital, zgromadzi przedsiębiorców, startupowców, inwestorów oraz lokalnych działaczy promujących przedsiębiorczość w regi zaproszonych ekspertów.

 


 

 

grafika modele biznes600u

elem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych mechanizmów konceptualizacji i operacjonalizacji modeli biznesu przedsiębiorstw ukierunkowanych na osiąganie wysokiej efektywności.

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli środowiska biznesowego: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.

 


 

cove600pxr

 

Festiwal Lodów Rzemieślniczych, Coffee Village, warsztaty, debaty, pokazy i konkursy… A przede wszystkim wielu wystawców z Polski i Europy, tysiące zwiedzających i 3 dni pełne nowinek branżowych. Przyjdź na najsłodsze targi w południowej Polsce!


Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie w Katowicach odbędą się już kolejny raz w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Dwa tygodnie przed Wielkanocą, od 17 do 19 marca 2018 roku spotkamy się na południu Polski, by poznać nowe trendy i produkty w branżach. W tym roku patronat medialny nad imprezą objęła telewizja Kuchnia+. www.sweettargi.bbmexpo.pl

 


 

 LOGO250px

 

“Autonomous & Robotized Life”, konferencja poruszająca niesamowicie ciekawą, a zarazem bardzo codzienną kwestię nowoczesnej technologii. Wykłady poprowadzone przez specjalistów z dziedzin takich jak prawo, medycyna, architektura, czy informatyka przybliżą tematy sztucznej inteligencji, bezzałogowych samochodów, “robosapiens” i wiele innych. Zaproszeni goście to m.in przedstawiciel rządu Flandrii Yves Wantens, socjolog dr Anna Malinowska i mecenas Monika Frankowska-Krysiak.

 


 

 Patronaty 2018 baza.l600nk

 

Przez 2 dni firmy franczyzowe prezentują zwiedzającym sprawdzone pomysły na biznes. Odwiedź regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę” w katowickim Centrum Kongresowym i wybierz najlepszy biznes dla siebie!

 


 

grafika 2 - seminarium600

 

Zapraszamy do udziału w seminarium pt. "Zarządzanie procesami w Firmie-Idei - koncepcje metodyczne i rozwiązania praktyczne", które odbędzie się w dniu 9 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie (ul. Sportowa 29). Gościem specjalnym spotkania będzie prof. dr hab. Jerzy Hausner - były wicepremier, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2010-2016, ekonomista.

 


 

 

2 Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Zero i Niskoenergetycznego
infoENERGIA 2018
Bielsko-Biała, 23.04- 24.04. 2018 r.

Sala Konferencyjna w Hali Widowiskowo-Sportowej na terenach Międzynarodowych Targów Budownictwa Twój Dom 2018

 


 

logo BOSS 600px

 

Już 12 marca rozpocznie się XV edycja Festiwalu BOSS, największego w Polsce wydarzenia promującego przedsiębiorczość, rozwój i innowacyjność wśród młodych ludzi. Jak co roku został przygotowany cykl bezpłatnych szkoleń, warsztatów oraz spotkań inspirujących z ludźmi ze świata biznesu, mediów i nauki. Festiwal BOSS odbędzie się na terenie kampusów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

 


 

agenda-na-konferencje-600px

 


 

 

1500x788 600px

Jak budować skuteczne i efektywne systemy zarządzania wartością w firmie?
Jak identyfikować i zarządzać wartością strategiczną w przedsiębiorstwach?
Jaki system wartości powinien obowiązywać w turkusowych organizacjach?


Spotkanie jest kierowane do przedstawicieli środowiska naukowego, jak również praktyków biznesu: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów, doradców biznesowych i inwestorów.

 


 

baner60 

W dniu 5 marca 2018 odbędzie się druga edycja konferencji EDUAL. Wydarzenie, jak w roku poprzednim, zgromadzi w Gliwicach przedstawicieli środowiska akademickiego i otoczenia społeczno-gospodarczego, którzy wspólnie dyskutować będą o kształceniu studentów. Konferencja organizowana jest przez Politechnikę Śląską wspólnie z Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE).

 


 

wsb 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na konferencję "Project Management 2018", która odbędzie się 23 marca 2018 r. w godz. 10.00-16.00. Konferencja stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy czołowymi postaciami w zakresie teorii i praktyki zarządzania projektami.

 


 

dni karier


Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Odbywają się już od ponad 20 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie i Poznaniu również jesienią. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło w nich udział 40 000 uczestników i ponad 300 wystawców.

 


 

 

Front fb 600

Już 11 stycznia 2018 r. w Katowicach odbędzie się  II edycja Kongresu  HR. Tematem przewodnim wydarzenia będą „Współczesne wyzwania HR – rekrutacja, motywacja i utrzymanie pracownika”. Po raz kolejny w gronie ekspertów i praktyków HR uczestnicy wymienią się innowacyjnymi strategiami, doświadczeniem oraz nowatorskim rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Konferencja ta bez wątpienia będzie dla wszystkich obecnych inspiracją do wdrażania sprawdzonych rozwiązań w swoich firmach.

 


 

slider1 slaski


Już po raz kolejny tworzymy miejsce współpracy między biznesem, HR i środowiskiem branżowym. W ten sposób powstało wiele ciekawych projektów, nie tylko na Śląsku. Na nasze spotkanie przychodzą stali uczestnicy, a wiele znajomości trwa do dziś.

To spotkanie dla tych, którym się chce – myśleć, dyskutować, tworzyć i działać!

 


 

jaworzno600

Jaworznicki Dzień Dla Biznesu to inicjatywa poświęcona przedsiębiorcom, podczas której przybliżona zostanie działalność instytucji publicznych wspierających lokalny biznes oraz przedstawione zostaną zmiany w przepisach prawnych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Prelegenci przedstawią m.in tematykę w zakresie: wsparcia zatrudnienia, pozyskania środków na poprawę warunków pracy, ulg w zakresie podatków od nieruchomości, ulg i preferencji dla zatrudniających niepełnosprawnych oraz e-składki i e-ZLA.

 


 

 

banner600

 

Zapraszamy do udziału w konferencji „Druk 3D w branży automotive” organizowanej w dniu 21 Listopada 2017r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Udział w Konferencji jest bezpłatny, pod warunkiem dokonania wcześniejszej rejestracji on-line dostępnej na stronie internetowej http://exposilesia.pl/silesia3dprint/25/2/pl/

 


 

 

mycompany600

 

„Rozliczenia w firmie. Zmiany w podatkach 2018”.
Bezpłatne spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców oraz biur rachunkowych z regionów śląskiego i opolskiego odbędzie się Katowicach przy ul. Krzyżowej 1 (Miejski Dom Kultury Koszutka filia „Dąb”).
Poprzednie cykle konferencji z udziałem przedstawicieli Krajowej Izby Doradców Podatkowych spotkały się z ogromnym zainteresowaniem uczestników reprezentujących środowiska związane z finansami firm.

 


 

banear

 

Już 23-24.11.2017 r. w Zabrzu podczas VII edycji Konferencji „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi” podejmiemy próbę zdefiniowania KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI, będziemy dyskutować o transformacji kultury organizacyjnej, która będzie wspierać zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy. Szczegółowe informacje, program oraz karta zgłoszenia dostępne na http://konferencjazzl.um.zabrze.pl/. Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.11.2017 r.

  


 

sportbonus 600

 

Projekt jest adresowany do 40 tys. Klubów sportowych i 50 tys. szkół w Polsce, ma on na celu dać możliwość spełnienia marzeń dzieci jak również wsparcie organizacyjne i finansowe dla Klubów, w których trenuje miliony dzieci w Polsce.

 


 

 

 IT SECURITY600

Konferencja ZBIT’2017 odbędzie się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Centrum Nowych Technologii Informatycznych (CNTI) Katowicach, przy ul. Bogucickiej 5. W programie konferencji przewidujemy sesje plenarne i posterowe, stoiska tematyczne oraz spotkania kuluarowe.

 


 

konferencja banne2r

Spotkanie to ma przybliżyć przedsiębiorcy (właścicielowi firmy) tematykę związaną z Circular Economy. Podczas Konferencji wystąpi kilkunastu prelegentów z różnych dziedzin, reprezentujących wiele instytucji samorządowych i pozarządowych. Konferencja ma stać się miejscem wymiany doświadczeń, budowania relacji oraz dać możliwość poszerzania posiadanej wiedzy.

 Dąbrowa Górnicza – Kierunek Inwestycje

Już 12 października zapraszamy na 4. edycję konferencji Dąbrowa Górnicza – Kierunek Inwestycje. Inwestycje Automotive – kierunek Dąbrowa Górnicza. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie JAPAN VIP RAJD oraz wizyta studyjna na terenie Tucznawa- największym terenie inwestycyjnym w Polsce południowej, gdzie swoją działalność prowadzi już jeden z największych producentów filtrów cząsteczek stałych, reprezentujących kapitał japoński – firma NGK Ceramics Polska.

 


 

PRZEMYSŁ 4.0 Innowacje w przemyśle

1.rzeczpospolita.przemysk4

Celem konferencji będzie dialog profesjonalistów na temat największych wyzwań, które stoją dzisiaj przed firmami w związku z Przemysłem 4.0. Będzie to także miejsce dyskusji i prezentacji wdrożonych dobrych praktyk, a także wymiana doświadczeń na temat współpracy pomiędzy biznesem i światem nauki w Polsce i na świecie. Ważną częścią dnia konferencji będzie networking pomiędzy uczestnikami.

 


 

Zatrudnianie cudzoziemców

1. banner atrudnianie cudzoziemcow

Rynek pracy w Polsce stanął przed poważnym wyzwaniem związanym z niedoborem pracowników. W grudniu 2016 roku, według danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zostało wydanych ponad 123 tys. zezwoleń o pracę, a zarejestrowano więcej niż 1,3 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi, co wskazuje na wzrosty rok do roku odpowiednio o niecałe 90 proc. i 65 proc.

 

 


 

1. MIXER HR

Jak co roku, poza integracją środowiska branżowego, naszym celem będzie prezentacja najlepszych praktyk zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce.

Będziemy wydobywać najbardziej użyteczne rozwiązania HR, przekażemy wiedzę popartą wyłącznie doświadczeniem.

18 praktyków HR
8 dynamicznych prelekcji
4 inspirujące case studies
8 praktycznych warsztatów

 


 

1.600pxbanner

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych właśnie zainaugurował XVIII edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rywalizacji o statuetki, wyróżnienia i certyfikaty, które zostaną wręczone w grudniu 2017 roku podczas uroczystej Gali.

 

 1.Logo-EWP-png-RGB-170811-OK

Program spotkania koncentrować się będzie na praktycznych aspektach prowadzenia działalności eksportowej i inwestycyjnej na wybranych rynkach Azji, Afryki i Europy Środkowo
– Wschodniej.


 XII edycja konferencji Lean Camp

LC 600px2

Masz szansę wziąć udział w prawdziwym procesie produkcyjnym, udoskonalić swe umiejętności oraz poznać zupełnie nowe techniki zarządzania. Możesz wcielić się w jedną z kluczowych ról w produkcji i zobaczyć jaki potencjał drzemie w każdym procesie. Twoja firma będzie zarabiać realne pieniądze, ale także realnie będziesz musiał szukać oszczędności by nie zbankrutować. Będziesz miał wpływ na to, jak potoczą się losy Twojej firmy.

 

 rig 500x600-01

Konferencja lean ma na celu zgromadzenie osób związanych ze szczupłym zarządzaniem w różnych dziedzinach i na różnych poziomach zaawansowania.
Na kongresie zostaną omówione liczne przykłady lean management w firmach o zasięgu międzynarodowym z różnych branż (produkcja, automotive, usługi, finanse, ubezpieczenia, BPO, reklama i wiele innych)


 polsko-czeskie seminarium gospodarcze w Dąbrowe Górniczej

polsko-czeskie seminarium

W imieniu organizatorów i partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa na polsko- czeskie seminarium gospodarcze „Współpraca gospodarcza Polski i Czech. Od relacji bilateralnych po konkurencyjność międzynarodową”, które odbędzie się 1 września w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

 


 

XIX Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowe

DIAGNOSTYKA I REMONTY URZĄDZEŃ CIEPLNO-MECHANICZNYCH ELEKTROWNI

Diagnostyka wspierająca przedłużanie eksploatacji i elastyczną pracę elektrowni

Katowice, Hotel Angelo, 5-6.10.2017 r.

 

XIX Sympozjum baner


 

Targi spoga+gafa 2017


Header 2017 974x285 974asdx285

 

W dniach od 03 do 05 wrzesnia 2017 roku beda mogli Panstwo nieomal calkowice zapoznac sie z branza ogrodnicza. Najwazniejsi nabywcy oraz decydenci z calego swiata spotkaja sie w tym jednym miejscu na spoga+gafa 2017. Czeka tam Panstwa nieoczekiwany program, jak rowniez najnowsze trendy ogrodnicze, ktore rzuca nowe swiatlo na swiat Grill´a, meble i rosliny ogrodowe oraz inne tematy tej branzy.

 

 


 

 

Gala Business Mixer - Business Link Katowice


18489806 729420207257766 5677413091552971777 o - Kopia

 

Business Mixer - to cykl spotkań networkingowych dla przedsiębiorców z ekosystemu BL oraz regionu śląskiego, organizowanych przez Business Link Katowice. Czerwcowy Business Mixer będzie również okazją do świętowania kolejnych urodzin Business Link Katowice.

Â

 
Międzynarodowa Konferencja

„MODELE BIZNESU i ZARZĄDZANIE WARTOŚCIĄ PRZEDSIĘBIORSTW”

22 CZERWCA 2017 r., Dąbrowa Górnicza


Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych modeli biznesu organizacji kreujących wartość w gospodarce opartej na innowacji i wiedzy, a także przedstawienie aktualnych trendów w zakresie wdrażania strategii wzrostu wartości przedsiębiorstw.

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli środowiska biznesowego: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.


modele biznesu v2600

 

 Debata Gospdarcza ,Przedsiębiorcy i Rzemieślnicy Województwa Śląskiego w Podnoszeniu Standardu Życia Jego Mieszkańców"


Serdecznie zapraszamy w imieniu Siemianowickiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców na Debatę Gospodarczą ,Przedsiębiorcy i Rzemieślnicy Województwa Śląskiego w Podnoszeniu Standardu Życia Jego Mieszkańców", która odbędzie się w SCK „Zameczek” 5 czerwca br. o godzinie 13:00.

 Koncert charytatywny „Zawał serca – czas to życie”

 

W tym roku obchodzimy Jubileusz XXX-lecia inwazyjnego modelu leczenia zawału serca w naszym kraju. Wprowadzenie 30 lat temu, w Zabrzu, jako drugim ośrodku w Europie, tego nowego sposobu leczenia było przełomem i przyczyniło się do zasadniczego zmniejszenia śmiertelności i inwalidztwa wśród naszego społeczeństwa

 

zawał.jpeg

 
KONFERENCJA MasterClass HR
 


Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie praktyków HR! MasterClassHR.pl to niezwykle aktywne w wymianie doświadczeń i wartościowe merytorycznie wydarzenie. Najbardziej prestiżowa konferencja branży HR, w której prezentujemy skuteczne praktyki, ciekawe rozwiązania oraz case studies wysokoefektywnych organizacji m.in. Danone, EY Polska, Future Processing, Tefen Management, Hutchinson, ChallengeRocket, Marco, Credit Agricole, Keystone Business Advisory, Oknoplast, ParkerHannifin ESCC, Exbis, Grupa Żywiec. Więcej na http://masterclasshr.pl

 

 HRMASTERS

 

 


 

 

Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową
"Zmiany w Kodeksie spółek handlowych"

Konferencja będzie miała miejsce na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w dniu 29 maja br., a jej oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 11:00.

Konferencja stawia sobie za cel uchwycenie oraz prezentację zmian dokonujących się w Kodeksie spółek handlowych na przestrzeni ostatnich lat. Tematyka konferencji jest stosunkowo szeroko zakrojona- dotyczy prawa gospodarczego i handlowego , lecz stanowi również okazję do prezentacji tendencji reformatorskich.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: odtKonferencja ksh.odt

logo koła

 


 

I Śląska Konferencja 
"Droga do turkusowego zarządzania"

 


25 maja 2017 r.
Best Western Premier Hotel, Katowice

 

konferencja3

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Śląskiej Konferencji, poświęconej zmianom zachodzącym w szeroko rozumianym zarządzaniu. Wiodącym tematem Konferencji będzie ewolucyjna i nowatorska metoda, jaką jest „zarządzanie turkusowe”Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli firm produkcyjnych, usługowych i handlowych różnych branż, jak również urzędów i instytucji publicznych.

Program konferencji oraz dodatkowe informacje znajdziesz w załączonym pliku: docDroga do turkusowego zarządzania.doc

 

 XVI Turniej Strzelecki 

 

Serdecznie zapraszamy na XVI Turniej Strzelecki odbywający się w ramach, zainaugurowanej 16 lat temu, akcji: "Bezpiecznie mieszkaj. Bezpiecznie pracuj. Bezpiecznie żyj.". Wydarzenie odbędzie się  dniu 9 czerwca 2017r. na terenie Strzelnicy Myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich godz. 10.00. Udział w turnieju jest bezpłatny. 


logo XVI turasdnieju

Ideą Turnieju jest promocja działań służących zwiększeniu bezpieczeństwa w regionie, z którym ERA Spółka z o. o. jest związana.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

  Serdecznie zapraszamy na wernisaż "Subwizje" 

Wydarzenie odbędzie się 20 maja o godzinie 17:00 w Galerii Sztuki Współczesnej ul. Porcelanowa 23, Katowice

Więcej informacji na załączonych zdjęciach: 

jpegzaproszenie.jpeg

jpegzaproszenie2.jpeg
Wspólnie z Agencją Interaktywną ClearSense mamy przyjemność zaprosić śląskich przedsiębiorców na warsztaty z cyklu Akademii e-marketinguCelem Akademii e-marketingu ClearSense jest wspieranie rozwoju branży MŚP. W czasie jednodniowego szkolenia, jego uczestnicy uzyskują niezbędną wiedzę z zakresu e-marketingu, aktualnych trendów oraz zasad budowania strategii obecności firmy w sieci oraz jak w pełni wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google™, z której wszyscy korzystamy. Uczestnicy dowiedzą się, które elementy e-marketingu pasują najlepiej do profilu prowadzonej przez nich firmy, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne w Internecie i dlaczego warto mierzyć ich efekty.

Podstawowe informacje:

Termin: 18 maja 2017
Czas trwania: 10.00 – 14.30
Miejsce: Arena Zabrze, ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziesz tutaj: docxAkademia Zabrze.docx
Konkurs Śląska Rzecz


SLASKA RZECZ2017

 

 Po raz 12. Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w konkursie Śląska Rzecz. W tym roku konkurs rozszerza swój zasięg o województwo opolskie. W Zamku Cieszyn wierzymy, że produkty, projekty graficzne i usługi mogą być nowatorskie, funkcjonalne, dostępne, dobrze przemyślane i stworzone z myślą o użytkownikach. Jednym słowem – powinny poprawiać jakość codziennego życia każdego z nas. Jeśli wdrożyłeś w zeszłym roku w województwie śląskim i/lub województwie opolskim właśnie taki projekt – ten konkurs jest dla ciebie! Więcej przeczytasz TUTAJ

 


 

XI KONFERENCJA LEAN CAMP
Sztygarka w Chorzowie, 17-18 MAJA 2017


konferencja Lean Camp oo1go

Jeżeli jesteś osobą związaną z produkcją, administracją, usługami tj. Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów Produkcji, Dyrektorów Technicznych, kierowników produkcji, szefów ciągłego doskonalenia, właścicieli przedsiębiorstw to konferencja jest dla Ciebie!


Konferencja LEAN CAMP to:


6 Charyzmatycznych wystąpień Praktyków Ciągłego Doskonalenia w panelach warsztatowych
• poznanie metod inspiracji i sposobów myślenia Praktyków Ciągłego Doskonalenia
• zobaczenie, jak inni skutecznie wdrażają usprawnienia podczas Wizyt Lean Benchmark
• poznanie konkretnych technik i narzędzi sprawdzonych w renomowanych firmach
• otrzymanie od nas prostych rozwiązań swoich problemów na warsztatach Lean Leadership
• wpływ na wybór poruszanych tematów na miejscu, w dniu wydarzenia


Wpisując kod voucher20 otrzymasz 20% rabatu!

 Więcej informacji TUTAJ

 


 

liga regatowa

Śląska Liga Regatowa łączy sport i biznes. Aby wystartować w regatach wystarczy mieć pojęcie skąd wieje wiatr oraz czym różni się dziób od rufy! Nie trzeba mieć żadnego własnego sprzętu. Nie jest też wymagana wiedza i doświadczenie regatowe, a do udziału wystarczy grupa 3 osób.

 

Dla firm członkowskich RIG są zniżki 8 %, a firma, która zapisze się jako pierwsza otrzyma rabat 15%!

Chcesz dowiedzieć się wiecej? Kliknij pdfŚląska Liga Regatowa.pdf

 

 


 

 

 XIII edycja Koncertu Charytatywnego. „WIOSENNA GIEŁDA HUMORU”

LOGO Fundacja 

 

W imieniu Fundacji „Do startu gotowi!” mam przyjemność poinformować o XIII edycji Koncertu Charytatywnego. „WIOSENNA GIEŁDA HUMORU”, który odbędzie się w dniu 21 maja 2017r. 19.00 w Sali Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek, w Katowicach, plac Sejmu Śląskiego

 

XIII edycjia Koncertu Charytatywnego. „WIOSENNA GIEŁDA HUMORU”, który odbędzie się w dniu 21 maja 2017r. 19.00 w Sali Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek, w Katowicach, plac Sejmu Śląskiego

 

Kontynuując program „Otwórzmy przed nimi Życie”, kierujemy tym razem pomoc do dzieci i młodzieży oraz dorosłych z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym, znacznym głębokim - podopiecznych Stowarzyszenia „Bądź z nami” w Będzinie. 

XII Forum Nowej Gospodarki – o gospodarce niskoemisyjnej
i walce ze smogiem, budynkach efektywnych energetycznie oraz inteligentnych miastach. Ponadto międzynarodowe spotkania biznesowe oraz rodzinny piknik naukowy.
9 czerwca 2017 r. w Katowicach!

 

baner 1170 x 500

 

Po raz szósty na Śląsku, a dwunasty w ogóle, liderzy biznesu, nauki i administracji spotkają się
w katowickim Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum, by wspólnie wytyczać najlepsze kierunki rozwoju dla Śląska i Małopolski na najbliższe lata. Głównym przedmiotem debat będzie zwalczanie niskiej emisji oraz próba znalezienia odpowiedzi na pytanie jak dzisiejszy problem zmienić w szansę dla gospodarki Śląska i Małopolski. Nie zabraknie też rozmów o przyszłości budownictwa, polsko-niemieckich spotkań przedsiębiorców oraz rodzinnego pikniku z pokazami naukowymi i występami regionalnych artystów.

Wstęp oraz udział w wydarzeniach XII Forum Nowej Gospodarki są bezpłatne. Rejestracja uczestników odbywa się na stronie www.forumng.pl 
Spotkanie Meet IT Katowice vol. 18

o chmurach hybrydowych, „inteligentnych” telefonach

i beaconach „do wynajęcia”

logomeetit

W piątek, 7 kwietnia br. w Centrum Nowoczesnych , odbędzie się osiemnaste spotkanie z cyklu Meet IT skierowane do menedżerów, specjalistów i sympatyków IT. Tym razem tematem przewodnim Meet IT będzie „Czas na zmiany w IT” – w treści prezentacji, pokazów „na żywo” [live demo] i panelu dyskusyjnym opowiemy o rozwiązaniach chmurowych, zaawansowanych usługach telefonii VoIP oraz nowym podejściu do wykorzystania beaconów w biznesie.

Gościem specjalnym Meet IT Katowice będzie dr Tomasz Rożek – dziennikarz naukowy, prowadzący program Sonda 2 [TVP2].

Recepcja uczestników rozpocznie się o g. 09.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – program wydarzenia i link do rejestracji TUTAJ

 


 

 Konferencja: "Jak wygrywać dzięki innowacji?"

billboard katowiceV2

 

 Czy wiesz, że aż 72% innowacji produktowych kończy się porażką? Ostatnie kilka lat pokazało dobitnie, że przy natężonej konkurencji dążenie do ciągłej innowacji przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością. Tymczasem firmy często podchodzą do innowacji tak, jakby były one dziełem przypadku. Przez to nowe produkty i rozwiązania nie wytrzymują konfrontacji z rynkiem, przynosząc organizacji trudne do odrobienia straty zamiast zysków.

ICAN Institute, wydawca „Harvard Business Review Polska” zaprasza na konferencję "Jak wygrywać dzięki innowacji?", która odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku w Hotelu Altus Prestige (Uniwersytecka 13, Katowice).

Przyjdź i…

 • zmniejszaj ryzyko biznesowe związane z realizacją nowych pomysłów,
 • otwórz swoją organizację na kreatywność pracowników, klientów i partnerów biznesowych,
 • popraw konkurencyjność firmy dzięki dostępowi do konkretnych narzędzi wdrożenia, które już następnego dnia będziesz mógł wykorzystać w swojej organizacji.

 

W tej konferencji wezmą udział kluczowi przedsiębiorcy ze Śląska. Będzie to więc także idealna okazja do owocnego networkingu!
„Harvard Business Review Polska” to prestiżowy magazyn o zarządzaniu, przywództwie i biznesie. Wraz ze swoim wydawcą, ICAN Institute, organizuje także konferencje i szkolenia, dostarczając wiedzy z najwyższej półki.


Więcej informacji: TUTAJ

 Pobierz materiały: pdfBroszura informacyjna 

Kariera IT - spotkanie branży informatycznej w Katowicach


01.04.2017 w Katowicach odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kariera IT dla województwa śląskiego. 

 

Kariera IT Katowice

 

Kariera IT to wydarzenie dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą informatyczną. Spotkanie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej, przyjaznej atmosferze oraz daje możliwość wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji w kilku firmach jednego dnia.

Oprócz spotkań z pracodawcami, prezentacji wielu ciekawych ofert zatrudnienia oraz prelekcji, na uczestników czekają atrakcje, pokazy nowinek technologicznych, liczne konkursy z nagrodami oraz możliwość konsultacji swojego CV z doradcą zawodowym.

Swoje oferty pracy oraz aktualnie prowadzone projekty zaprezentują m.in. Accenture, ING Bank Śląski, ING Services Polska, Softiq, Jcommerce, PWPW, Kamsoft, NBC, pracuj, Connectis, DataArt.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie. Formularz dostępny jest pod opisami prelegentów!

Link do wydarzenia: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-katowice-01-04-2017/
Dyrektor Finansowy Roku


Startuje kolejny cykl kongresów dyrektorów finansowych oraz XII edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku.

W tym roku prestiżowe spotkania profesjonalistów, osób zarządzających finansami przedsiębiorstw odbędą się w Poznaniu, Sopocie, Katowicach oraz Rzeszowie. Wielki finał połączony z uroczystą Galą, odbędzie się w Warszawie, kiedy to zostanie rozstrzygnięta XII edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Kandydaci do tytułu najlepszego dyrektora finansowego w Polsce mogą zgłaszać swoje dokonania do 16 czerwca.

 

DFR konkursDFR 630x330

 

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny dla dyrektorów finansowych (CFO) oraz osób nadzorujących finanse firm. Zaproszenie można uzyskać, rejestrując się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia:

www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Podczas każdego ze spotkań branżowych, odbywać się będą merytoryczne prezentacje oraz panele dyskusyjne. Wybitni eksperci wspólnie z przedstawicielami biznesu, będą analizować wyzwania jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian w sposobie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie prof. dr hab. Witold Modzelewski.


Rejestracja udziału w konkursie o tytuł Dyrektora Finansowego Roku rozpocznie się 3 kwietnia i będzie trwała do 16 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez wypełnienie i wysyłanie ankiety aplikacyjnej, dostępnej na oficjalnej stronie wydarzenia. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Wyboru laureatów dokona Kapituła Konkursu, składająca się z niezależnych ekspertów, wśród których znalazł się również Piotr Rybicki, Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Prezes Zarządu NadzórKorporacyjny.pl.
Serce dla Syrii


Pro Syria
Jubileuszowa edycja Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”!


Trwa XX edycja, najstarszego, ogólnopolskiego programu promującego etykę w biznesie - „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Aby zgłosić swój udział w jubileuszowej edycji programu przedsiębiorstwa mają czas do 31 maja. W dobie współczesnej gospodarki rynkowej oraz ogromnej konkurencji, coraz trudniej utrzymać przedsiębiorstwom wyrobioną już markę. Firmy mogą zapewnić sobie przewagę konkurencyjną nie tylko poprzez atrakcyjność technologiczną, cenową czy organizacyjną, ale również uczestnicząc w prestiżowych programach, konkursach czy inicjatywach gospodarczych, które przyczyniają się do podniesienia ich wiarygodności.


Baner-PFP edycja


Cele programu:

Program ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej, jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

Korzyści z programu dla firm:

 • pomaga budować silną markę pracodawcy i godnego zaufania partnera w biznesie,
 • dokumentuje swoje rzetelne podejście do interesariuszy, 
 • pomaga budować zespół pracowniczy, identyfikujący się z celami firmy. 


Kto może zgłosić się do konkursu:

 • przedsiębiorstwa, które prowadziły działalność gospodarczą co najmniej przez cały rok poprzedzający daną edycję, 
 • posiadają siedzibę w Polsce,
 • złożą deklarację udziału do 31 maja. 

Więcej informacji o programie na www.przedsiebiorstwo.fairplay.pl

 


 

VI Edycja Targów China Homelife Show i China Machinex


To największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi najlepszych producentów z Chin. 6. edycja targów odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

 

China Homelife PL

 

Podczas tegorocznej edycji możemy spodziewać się rekordowej liczby 1200 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą aż 60 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej. Wydarzeniu China Homelife Show po raz drugi towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi.

Przez cały czas trwania wydarzenia dla wystawców i odwiedzających dostępna będzie tzw. strefa match makingu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli odbyć bezpośrednie spotkania biznesowe z bezpłatną pomocą tłumaczy.

Targi organizowane są przez firmę Meorient International Exhibition we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą. Pod tą samą nazwą targi odbywają się w 10 rejonach świata – RPA, Arabii Saudyjskiej, Brazylii, Egipcie, Indiach, Meksyku, Jordanii, Kazachstanie, Polsce i Turcji, jako globalny projekt spotkań B2B, który w 2017 roku będzie obchodził jubileusz 10. edycji. China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją tego wydarzenia obejmującego swym zasięgiem 14 krajów.

 

Więcej informacji: www.chinahomelife.com.pl

 


 

Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 

Postaw na bezpośredni kontakt z pracodawcą! Wyróżnij się! Daj się poznać potencjalnym szefom!

Targi Pracy i Praktyk Studenckich to cykliczny projekt, który tym razem odbędzie się 3 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Każdego roku wydarzenie przyciąga ponad 1000 uczestników oraz około 60 pracodawców z całej Polski. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji.


Targi pracy to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników. Z jednej strony to świetna okazja dla studentów i absolwentów, by w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców. Z drugiej strony, to okazja dla firm, by wypromować się w środowisku akademickim. Podczas targów pracy firmy mają nie tylko możliwość promowania siebie oraz swoich ofert rekrutacyjnych, programów praktyk i staży, ale mogą również zbadać trendy wśród studentów, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy.

 

targi pracy WSB

Targi rozpoczną się o g. 9.30 wykładem inauguracyjnym pt.: „Jak budować markę osobistą na rynku pracy?”, który poprowadzi Magdalena Rehlich - właścicielka PROFI Company.


Wśród wystawców przestawiających swoje oferty pracy i praktyk znajdują się m.in.: GLC, WEINDICH SJ., SANSEC POLAND S.A, ADECCO POLAND SP.Z O.O., Saint-Gobain Innovative Materials Sp. z o.o., UPC sp. z o.o., Librus Sp. k. Sp. z o.o., PROMEDICA24, Jeunesse Global, Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A, AM Group IR-Plast SP. z o.o., ZF TRW, AWBUD S.A., IDF Sp. Z o.o., WIZZ AIR, Exact Systems S.A., Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. oddział Dąbrowa Górnicza, DPM Sp. z o.o., ITAMAR GROUP SP Z O. O., Job Trust, Komenda Miejska Policji w DG, Pulire Sp. z o.o.

Wystawcy będą obecni na swoich stanowiskach w godzinach 9.00 – 14.00.


Udział w Targach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji: http://wsb.edu.pl/index.php?idg=targ
KONFERENCJA BEZPIECZNA SPRZEDAŻ 11.04.2017 r.

konferencja-bezpieczna-sprzedaz-11.04

Sprzedaż to najważniejsza kompetencja – dzięki doskonaleniu tej umiejętności tworzymy rewelacyjne zespoły, świetne firmy, fenomenalne wartości, które zmieniają świat. Wśród wielu spotkań, szkoleń i konferencji mówiących o technikach sprzedaży, o marketingu, zoptymalizowaniu procesu sprzedaży – przedstawiamy produkt, który daje jeszcze większą wartość związaną ze sprzedażą – jej najważniejszy aspekt „BEZPIECZEŃSTWO”. Zaprosiliśmy do współtworzenia tego wydarzenia kolekcjonerów marzeń, którzy zmieniają świat. Przedsiębiorcy, menadżerowie do których skierowana jest konferencja dostaną bardzo praktyczną wiedzę jak sprawić, aby to co robią zawsze zostało spieniężone, jak w całym swym wciąż powtarzalnym procesie sprzedaży zadbać o bezpieczeństwo dla firmy i to bez względu na jej wielkość.

Wśród prelegentów znaleźli się:

 • Mateusz Grzesiak - przedstawi nam kierunki w nowoczesnych technikach sprzedaży, wskaże nam jak dotrzeć przez sprzedaż na szczyt.
 • Mateusz Bacański - opowie o pozyskiwaniu klientów z rekomendacji.
 • Piotr Motłoch - wskaże jak to co posiadamy – informacje i wiedzę chronić przez nieuprawnionym wykorzystaniem.
 • Rahim Blak - zaprezentuje, jak e-wolucja w sprzedaży wpłynie na jej zwiększenie i poprawę bezpieczeństwa w tym zakresie.
 • Katarzyna Karcz –podpowie, jak cały proces sprzedaży ułożyć w bezpieczny schemat, aby pozyskać właściwego klienta i wynegocjować umowę, którą obie strony mogą i chcą dotrzymać.

KONFERENCJA BEZPIECZNA SPRZEDAŻ 11.04.2017 r., Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Więcej informacji: http://bezpiecznasprzedaz.pl/ 

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę” – targi pomysłów na biznes


W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2017 r. w Katowicach odbędą się regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę”. W tym roku będzie to już druga edycja wydarzenia.

Regionalne targi „Pomysł na firmę” dedykowane są przedsiębiorcom, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego pomysłu na biznes pod znaną marką. Jest to miejsce spotkań dwóch stron franczyzowego biznesu, gdzie przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą:

 • poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi i sprawdzonymi markami, 
 • nawiązać pierwsze kontakty biznesowe,
 • porównać warunki współpracy licencyjnej. 

 

W regionalnych targach franczyzy „Pomysł na firmę” weźmie udział ok. 70 firm franczyzowych z kilkunastu branż z Polski i zagranicy.

 

pomysł na firmę 

Podczas targów odbędzie się również Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów prowadzonych przez praktyków biznesu i specjalistów ds. rynku franczyzowego. Wyjaśnią oni:

 • jak wybrać biznes dla siebie, 
 • na co zwrócić uwagę w umowie franczyzowej,
 • ile można zarobić na franczyzie. 

 

Gościem specjalnym forum będzie Marcin Hakiel, tancerz i właściciel szkół tańca Hakiel Akademia Tańca, który opowie o swoich doświadczeniach związanych z własnym biznesem.

 

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę 2017” odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 31 marca – 1 kwietnia w godz. 9.00-17.00 (piątek) i w godz. 9.00-15.00 (sobota).

 

Więcej informacji na: www.pomyslnafirme.com


 

Konferencja Fair HR 2017


16 marca w Gliwicach portal HRPolska organizuje kolejną konferencję Fair HR 2017. Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematyce: zaangażowania, rozwoju zespołów, międzypokoleniowego transferu wiedzy, HR opartego na dowodach, wykrywania kłamstw podczas negocjacji oraz w trakcie rekrutacji. Spotkanie jest doskonałą okazją, by spotkać się z najlepszymi praktykami biznesu.

Fair HR


Fair HR 2017 zintegruje przedstawicieli środowiska biznesowego i firmy promujące HR oparty na dowodach. Nasi goście podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem (m.in. Rafał Żak autor książki „Nie myśl, że NLP zniknie”, Piotr Prokopowicz autor m.in. książki „Rekrutacja i selekcja oparta na dowodach. 33 zasady skutecznego naboru pracowników”, Monika Chutnik ETTA Global Leadership, Piotr Jurczak i Paweł Pyzik Sedlak & Sedlak ). Nowością będą warsztaty „Wykrywanie kłamstw metodami FBI” prowadzone przez IBBC Group.

Zarejestruj się już dziś: http://fairhr.pl/

 


 

Śląska Liga Regatowa - zapisz się!

 

Śląska Liga Regatowa to wydarzenie łączące sport i biznes. Na pozytywnych emocjach żeglarstwa opieramy i tworzymy platformę networkingową dla śląskiego biznesu.

Aby wystartować wystarczy mieć pojęcie skąd wieje wiatr oraz czym różni się dziób od rufy! Nie trzeba mieć żadnego własnego sprzętu, bo zapewniamy regatowe jachty. Nie jest też wymagana wiedza i doświadczenie regatowe, a do udziału wystarczy grupa 3 osób.

regaty

 

Śląska Liga Regatowa to wyścigi, ale też treningi i nauka żeglarstwa! Każdy z czterech dni regatowych zaczyna się od odprawy i wykładu o tym, jak szybko pływać. Po wyścigach w nieformalnej atmosferze grilla wymieniamy się doświadczeniami i poznajemy wzajemnie.

 

Indywidualne sesje treningowe, które prowadzą wykwalifikowani trenerzy mogą się odbywać w przededniu lub innym dowolnie ustalonym terminie, a ich program dostosowany jest do potrzeb i poziomu załogi.

Każdy, kto dzieli pasję do żeglarstwa jest mile widziany a ewentualnie przeszkody lub wątpliwości zostaną rozwiązane i rozwiane przy aktywnym wsparciu MT Partners, najbardziej doświadczonego organizatora regat żeglarskich w Polsce.

 

Zobacz prezentacjępdfMTRegaty.pdf

 

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc