• 21/05/2023 - 21/05/2023
  • 17:00 - 20:00

 W niedzielę, 21 maja już po raz siedemnasty – w przepięknej scenerii Sali Lustrzanej w Muzeum Zamkowym w Pszczynie – odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego wystąpi Zespół Sound ‘n’ Grace. 

 

 

 

2 kwietnia 2005 roku odszedł od nas Jan Paweł II. Śmierć wielkiego Polaka, Karola Wojtyły była szczególnym momentem w najnowszej historii, czasem, który zjednoczył i dostarczył nam wszystkim wielu wzruszeń.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, chcąc uczcić pamięć naszego Rodaka, w tym przypomnieć Jego słowa i myśli, od osiemnastu lat organizuje Koncerty Papieskie. To niezwykłe wydarzenie, wpisujące się w naszą tradycję, od zawsze spotyka się z bardzo ciepłym przyjęciem oraz wielkim zainteresowaniem ze strony przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, europarlamentarzystów, parlamentarzystów, władz województwa śląskiego, władz Kościoła, reprezentantów władz samorządowych, a także przedsiębiorców.

 

 

21 maja w Pszczynie zostanie przypomniany pontyfikat Papieża-Polaka, spuścizna Jego słowa, którą pozostawiał Kościołowi, światu i Polsce.

 

 

Najnowsze