• 06/06/2022
  • 09:30 - 13:00
  • Rawa.Ink, ul. Teatralna 17a, Katowice
  • bezpłatne

Polka XXI w. to kobieta ambitna, przedsiębiorcza, pracowita. To kobieta, która godzi wiele ról społecznych. Specjalnie dla takich kobiet zorganizowano bezpłatne spotkanie pod hasłem WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina, które odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca, od 9:30 do 13.00 przy ul. Teatralnej 17a w Katowicach.

 

 

6 czerwca ZUS Oddział w Chorzowie, wspólnie z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach oraz Fundacją Sama Mama będzie wspierać merytorycznie kobiety, które są mamami i te które planują nimi zostać. Zostanie poruszono tematyka, bliska kobietom, które dzielnie godzą różne role społeczne – rodzica, przedsiębiorcy, pracownika.

 

Podczas wydarzenia:

  • zaznajomimy cię z informacjami nt. świadczeń rodzinnych, zasiłków z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa,
  • podpowiemy, jak rozmawiać z dziećmi, aby nas słuchały,
  • zdradzimy sekrety na pielęgnację cery i tajniki makijażu dziennego,
  • nauczymy cię, jak zarządzać swoim czasem.

 

Inicjatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie. Współorganizatorem jest wieloletni partner biznesowy ZUS – Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. Partnerem i patronem jest Fundacja Sama Mama z Krakowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Dla kogo?

Wydarzenie kierujemy do kobiet, które są mamami oraz tych, które planują nimi zostać bądź spodziewają się dziecka. Kobiety przedsiębiorcze, pracujące oraz wychowujące dzieci, które chętnie korzystają z różnych form aktywności, dbają o swój rozwój, a 6 czerwca zechcą posłuchać naszych ekspertów oraz zaproszonych gości.

 

Cel?  

Głównym celem organizacji wydarzenia jest wsparcie merytoryczne kobiet w byciu rodzicem, pracownikiem, czy przedsiębiorcą. Integrujemy tym samym lokalne środowisko kobiet, udzielamy konsultacji i wyjaśnień, edukujemy i dajemy przestrzeń do rozwoju.

Jednocześnie pokazujemy, że jesteśmy otwarci na relacje z ludźmi i  wspieramy różne grupy klientów poprzez różnorodne formy aktywności.

 

Dlaczego warto?

Podczas spotkania będziesz miała okazję:

– wysłuchać naszych gości,

– zapoznać się z ciekawymi tematami,

– nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

 

AGENDA:

9:30 – 9:50 Rejestracja gości

9:50-10:00 Przywitanie gości

10:00-10:25 ZUS dla rodzin – świadczenia rodzinne, zasiłki z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa – ekspert ZUS

10:25-10:55 Jak rozmawiać z dziećmi, aby nas słuchały  – Iwona Wojtaszek doradca rodzicielski, edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli

10:55-11:30 Przerwa

11:30-11:55 Mam prawo do błędów – trening samowybaczania – Dominika Hapek Mentorka kobiet, Prezes Fundacji Sama Mama

11:55-12:20 Pielęgnacja cery i makijaż dzienny – Beata Kowalska MakeUp Artist

12:20-12:45 Zarządzanie sobą w czasie – jak pogodzić role społeczne kobiet – Katarzyna Machlowska-Hulok Coach, Trener Mentalny, Business Partner Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych

12:45-13:00 Zakończenie spotkania

 

Dodatkowo w przerwach:

 

  • nawiążesz nowe kontakty biznesowe – weź wizytówkę

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Liczba miejsc ograniczona: ZAREJESTRUJ SIĘ.

Najnowsze