• 27/03/2023 - 27/03/2023
  • 17:00 - 20:00
  • Dworek Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Prusa 64
  • Bezpłatnie

Już po raz trzeci w tym roku Izba organizuje Otwarte Spotkanie Firm Członkowskich. Wydarzenie tym razem odbędzie się 27 marca w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach.

 

Jak zwykle będzie to doskonała okazja do porozmawiania z przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządu oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Gościem Specjalnym będzie Grzegorz Zięba –  Valeo Powertrain Electrified Mobility Central Europe Vice President oraz Senior Site General Manager w Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach.

Zakłady Valeo PEM Central Europe, zlokalizowane w Czechowicach oraz w Niemczech, prowadzą działalność produkcyjną i badawczo-rozwojową w obszarze nowoczesnych rozwiązań skoncentrowanych na  elektryfikacji, automatyzacji oraz regeneracji komponentów. Ich produkty stanowią najbardziej kompletną i innowacyjną gamę komponentów oraz systemów wysokiego napięcia do wszystkich typów pojazdów elektrycznych.

 

Podczas spotkania głos zabierze także dr Marian Błachut – burmistrz Miasta Czechowice-Dziedzice, który przybliży strategię rozwoju miasta.

 

Do Czechowic-Dziedzic, gdzie mieści się Delegatura Izby, zapraszamy Firmy Członkowskie i naszych Partnerów, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację i rozważają członkostwo. W trakcie spotkania powitamy też nowe Firmy Członkowskie Izby – wręczając im certyfikaty i pamiątkowe pakiety powitalne.

 

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj.

 

Mapa dojazdowa do Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Prusa 64.

Najnowsze