• 11/02/2021
  • Online

TDJ Pitango Ventures to polsko-izraelski fundusz Venture Capital skoncentrowany na inwestycjach w technologiczne startupy. Inwestuje w formule Smart Money, wspierając najlepsze zespoły w globalnym skalowaniu ich firm. Koncentruje się na fazach Startup i Growth, inwestując od 1 do 5 mln USD na rundę finansowania w projekty oparte na technologii i działające na dużych lub szybko rozwijających się rynkach.

 

Jeszcze do 11 lutego polskie startupy w fazie seed i pre-seed mogą wziąć udział TDJ Pitango Seed Competition! TDJ Pitango Ventures szuka na polskiej scenie startupowej najlepszych z najlepszych projektów, za którymi stoją świetne zespoły, a wkrótce również silna technologia. Można pozyskać kapitał (nawet do 1 mln PLN dla każdego zwycięskiego zespołu), wsparcie mentorów i dostęp do międzynarodowego networku naszego polsko-izraelskiego funduszu.

 

Więcej informacji 

 

Na radarze są firmy, które:

  • działają na rynku krócej niż 3 lata,
  • pochodzą z Polski lub planują inkubację w Polsce lub mają współzałożycieli z Polski,
  • są w trakcie opracowywania prototypu lub w gotowości do wdrożenia pierwszej wersji technologii
    lub poszukują klientów,
  • mają projekt z jednego z obszarów: Agritech, AI / Machine Learning, Big Data, Blockchain, Consumer products, Cyber Security, Edtech, Enterprise software, Esports, E-health, Fintech, IoT, Martech, Quantum Computing, Proptech, Sustainability, Wearables.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać najpóźniej do północy 11 lutego 2021. Najlepsze projekty
będą miały okazję zaprezentować się na marcowej gali finałowej, podczas której poznamy też zwycięzców.

Więcej informacji znajdziecie na tdjpitango.com

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Najnowsze