• 04/10/2022 - 06/10/2022
  • 09:00 - 17:00
  • Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

4-6 października 2022 r. spotkamy się podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach została partnerem instytucjonalnym wydarzenia. Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału!

 

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branży obrabiarek oraz narzędziowej. Podczas wydarzenia wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki.

 

Zapraszamy do udziału w konferencjach towarzyszących targom:

 

4-5 października konferencja „Nowy Przemysł 4.0” podczas której będą omawiane zmiany, wyzwania i przyszłość przemysłu w Polsce, dotyczące przełomowych i futurystycznych technologii oraz ich zastosowania.

 

5 października konferencja „Tech and Job” podejmująca problematykę polskiego rynku pracy inżynierów i specjalistów.

 

4 października odbędzie się również wieczorna gala wręczenia nagród w konkursie The Best of Industry 4.0 w którym nagrodzone zostaną zakłady produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Uzupełnieniem wydarzenia będzie sektor olejów, smarów i płynów technologicznych – OILexpo oraz Środowiskowe Seminarium Tribologów na temat tribologii w transporcie kolejowym, a także warsztaty automatyzacji w kontroli produkcji dotyczące skanowania 3D i automatyzacji tego procesu, organizowane przez firmę Lenso.

 

 

Strona główna: ZOBACZ TUTAJ.

 

Rejestracja: TUTAJ.

Najnowsze