• 21/04/2023 - 23/04/2023
 • 10:00 - 18:00
 • Digital Knowledge Village Warszawa, ul. Puławska 457/ online
 • od 1170 zł

Wirtualny świat stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Rozwój nowych technologii, liczne narzędzia i różne programy, dają nam ogromne możliwości. Możemy je wykorzystać w pracy na etacie oraz dla rozwoju własnej działalności. Strefa biznesu online wciąż ewoluuje, zmieniają się też strategie  i mechanizmy marketingu internetowego. Jednym z najważniejszych elementów w nauce marketingu online jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy o zmieniających się trendach i technologiach. Jeśli chcesz rozpocząć pracę w marketingu cyfrowym, zwiększyć swoje kompetencje i zyskać uznanie w oczach szefa lub przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom stacjonarne szkolenie Kampania WOW, organizowane przez Magdalenę Popławską – jest dla Ciebie!

 

O wydarzeniu

 

 

Kampania WOW to szkolenie z szeroko pojętego marketingu online, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 21-23 kwietnia 2023 r. Pomysłodawczynią, jak i prowadzącą jest Magdalena Pawłowska, ekspertka marketingu, prekursorka kursów online. Podczas 3-dniowego wydarzenia podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami. Uczestnicy poznają najnowsze techniki, narzędzia i możliwości do rozwoju firmy w której pracują, czy własnego biznesu. Nie zabraknie informacji dotyczących mentalności, pozbycia się naszych blokad czy radzeniem sobie ze stresem.

 

– Uczestnicy szkolenia Kampania WOW uczą się, jak mają sprzedawać, aby sprzedawać efektywnie i aby stworzyli DOCHODOWE biznesy online, bo taka jest obietnica tego szkolenia – mówi organizatorka Magdalena Pawłowska.

 

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają m.in. jak stworzyć dochodowy biznes w oparciu o kursy online czy eBooki. Poznają najnowsze trendy w marketingu online, dowiedzą się jakie sposoby można wykorzystać na budowanie trwałych relacji z klientami i zasięgi w mediach społecznościowych. Szkolenie jest bardzo aktywne, w trakcie uczestnicy utrwalają swoją wiedzę poprzez różne ćwiczenia i pracę z workbookiem. To już 4 edycja szkolenia, które od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

–  Te podpowiedzi są tak trafne i od razu widać, że to jest osoba, która to przerobiła i która wie o czym mówi. Dzięki Magdzie zaczęłam w końcu robić kursy online i zaczęłam na nich naprawdę dobrze zarabiać. Otworzył się przede mną zupełnie inny świat – Nadia Poliszczuk.

 

 

Dla kogo jest to wydarzenie

 

Szkolenie z marketingu online – Kampania WOW przeznaczone jest dla każdego kto chce postawić na rozwój i edukację w zakresie tworzenia dochodowego biznesu online.

Kampania Wow pozwala  na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pomogą w skutecznym prowadzeniu działań marketingowych.Dowiesz się jak zarabiać na swojej wiedzy, jak zostać szanowanym i cenionym ekspertem w swojej branży i co najważniejsze – wrócisz do domu z gotowym planem i strategią marketingową na najbliższy rok, albo i dłużej..

 

– Nigdy nie czułam się dobrym sprzedawcą i po tym szkoleniu jestem pewna, że już mam krok po kroku odpowiedzi jak to zrobić. Nie mam tego bólu i tej nieśmiałości, że coś bym chciała zrobić, ale nie wiem jak – mówi o wydarzeniu, uczestniczka Anna Podsiedlik.

 

Ponadto to świetna okazja do networkingu i poznania innych fantastycznych osób.

W trakcie szkolenia przewidziany jest serwis kawowy, woda i orzeźwiająca herbata. Nie zabraknie także obiadu podczas 3 dni szkolenia.  Uwieńczeniem intensywnej wiedzy jest, certyfikat ukończenia szkolenia.

 

– Ja wszystko będę spinać w proces, aby każdy uczestnik wyszedł z gotową strategią i planem na swój biznes online bez względu czy dopiero zaczyna czy już skaluje do dużych rezultatów. Będzie czas na warsztatowe ćwiczenia i to bardzo wyróżnia to szkolenie od innych – mówi Magdalena Pawłowska.

 

 

Inni eksperci!

 

Na wydarzeniu pojawią się także znakomici goście, praktycy którzy podzielą się z uczestnikami swoją historią, wiedzą i doświadczeniem. Gościem specjalnym będzie Dominika Żak, która opowie o budowaniu marki osobistej i budowaniu społeczności w social mediach. Pojawią się także absolwenci programów Magdaleny Pawłowskiej, którzy opowiedzą o tym jak zarobili 2,4 miliony w dwa miesiące czy 300 tysięcy w 3 miesiące.

 

Wśród gości pojawią się: Bartłomiej i Tobiasz Boral, Agnieszka Dembińska, Magdalena Mleczkowska i Paweł Sado, a także Estera Michalak i Bartek Indygo.

 

 

Najważniejsze korzyści

 

 • Dowiesz się, jak funkcjonuje branża kursów online, jakie są trendy i co najlepiej działa.
 • Zidentyfikujesz swoją NISZĘ na rynku, dla której staniesz się najlepszym wyborem!
 • Określisz profil swoich potencjalnych klientów, dzięki czemu Twoje działania marketingowe i sprzedażowe będą skuteczne.
 • Zrozumiesz zasady funkcjonowania w mediach społecznościowych, aby budować społeczność, która Cię lubi, ufa i kupuje.
 • Poznasz istotę i sposoby budowania bazy email swoich klientów, aby uniezależnić się od platform społecznościowych i sprzedawać w tym kanale..
 • Poznasz strategie, jak znaleźć i rzetelnie zweryfikować pomysł na kurs oraz eBook. Wydasz więc produkt, który będzie pożądany na rynku.
 • Poznasz, rodzaje produktów digitalowych, jakie możesz wydać i sposoby na wybór najlepszego typu dla siebie.
 • Nauczysz się tworzyć strukturę własnego kursu z podziałem na moduły i lekcje.
 • Dowiesz się, w jaki sposób wyceniać swoje produkty, aby dobrze się sprzedawały i generowały odpowiedni zysk.
 • Poznasz strategię “opakowania” swojej wiedzy w unikalny sposób, aby łatwo wyróżnić się nawet na zatłoczonym rynku.. i sprzedawać więcej!
 • Stworzysz atrakcyjną ofertę, która będzie zgodna z psychologią sprzedaży i będzie dopasowana do odbiorców.
 • Poznasz zasady tworzenia programów abonamentowych, aby generować regularny przychód przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu.
 • Poznasz zasady automatyzacji sprzedaży, aby Twój biznes zarabiał bez ciągłego prowadzenia kampanii.
 • I JESZCZE WIĘCEJ!

 

 

Dołącz do szkolenia: ZOBACZ TUTAJ.

 

Magazyn “Business HUB” objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Najnowsze