• 21/03/2022

W imieniu Tomasza Zjawionego, Prezesa RIG w Katowicach zapraszamy na Spotkanie Firm Członkowskich, które odbędzie się 21 marca o godzinie 17:00 w Silesia StartUp w Czechowicach-Dziedzicach.

 

Zapisy – https://app.evenea.pl/event/spotkanie2103/ 

 

Główny temat: Bezpiecznie już było: jak żyć w świecie wojen, pandemii i terrorystów.

Gościem specjalnym będzie dr Paulina Polko, Kierownik Katedry Nauk o Bezpieczeństwie Akademii WSB. Wspólnie z Gen. Romanem Polko napisała książki takie jak: “Bezpiecznie już było. Jak żyć w świecie sieci, terrorystów i ciągłej niepewności”, “RozGROMić konkurencję. Sprawdzone w boju strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania” oraz “Szefologika, czyli logika szefowania”.

 

Dodatkowo Łukasz Kaplita, Wiceprezes Zarządu Wertui sp. z o.o. przedstawi prezentację “Zabezpiecz wizerunek swojej firmy w sieci”.

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z nieodpłatnego audytu swojej strony internetowej, którego rezultatem będzie raport podsumowujący m.in. czy strona jest dobrze zabezpieczona przed atakami hakerskimi, jak jest widoczna w sieci, co warto udoskonalić itp. Wartość rynkowa audytu to 1200 zł netto.

 

Oprócz części merytorycznej poznamy także nowe Firmy Członkowskie, które dołączyły nas w tym roku. Nie zabraknie sesji networkingu i luźnych rozmów przy poczęstunku.

 

Wydarzenie jest dostępne tylko dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Współgospodarze: Akademia WSB, Wertui

Patronat Medialny: Business HUB “Wolny Rynek”, Europerspektywy, Śląski Biznes, Telewizja TVT.

Najnowsze