• 28/02/2022
Zapraszamy na pierwsze w tym roku, stacjonarne spotkanie Firm Członkowskich! Widzimy się 28 lutego w siedzibie nowej Firmy Członkowskiej – Hotelu Mercure Katowice Centrum.

 

  • Wydarzenie jest dostępne tylko dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach
  • Odbędzie się 28 lutego w Hotelu Mercure Katowice Centrum o godzinie 17:00
  • Bezpłatne zapisy – tutaj
  • Kolejne spotkania firm zrzeszonych w Izbie odbędą się: 21 marca, 25 kwietnia, 23 maja oraz 13 czerwca.

 

Cykliczne spotkania przedstawicieli regionalnego biznesu są zawsze okazją do zdobycia najświeższej porcji wiedzy na najbardziej aktualne tematy, które dotyczą bieżącej działalności przedsiębiorców. Najbliższe wydarzenie poświęcimy perspektywom ekonomicznym dla rozwoju biznesu w bieżącym roku.

 

O tym, co czeka biznes w 2022 roku opowie gość specjalny – Marek Zuber, ekonomista, analityk finansowy i wykładowca studiów MBA oraz podyplomowych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

 

Oprócz części merytorycznej poznamy także nowe Firmy Członkowskie, które dołączyły nas w tym roku. Nie zabraknie sesji networkingu i luźnych rozmów przy poczęstunku.

 

Współgospodarz spotkania – Hotel Mercure Katowice Centrum –  umożliwi uczestnikom zwiedzenie nowego obiektu, który został otwarty jesienią 2021 w samym sercu stolicy śląskiej aglomeracji.

 

Hotel stawia przede wszystkim na nowoczesność, ekologię i zrównoważony rozwój. Wizytówką obiektu, która doskonale odzwierciedla te wartości, jest jego zachwycająca naturalna fasada – to największa roślinna ściana zieleni w mieście.

 

Wydarzenie jest dostępne tylko dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Z uwagi na sytuację pandemiczną, w spotkaniu stacjonarnym może wziąć ograniczona liczba uczestników posiadających Unijny Certyfikat COVID oraz określona liczba osób, które nie mają paszportów covidowych, po podpisaniu oświadczenia.

 

Kolejne spotkania Firm Członkowskich planowane są na 21 marca, 25 kwietnia, 23 maja oraz 13 czerwca.

 

Bezpłatna rejestracja – https://app.evenea.pl/event/spotkanie2802/

 

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Współgospodarze: Akademia WSB, Hotel Mercure Katowice Centrum

Patroni medialni: Business HUB „Wolny Rynek”, Śląski Biznes, Telewizja TVT

Najnowsze