• 13/11/2020 - 15/11/2020
  • Online

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w niecodziennym wydarzeniu. Skyhacks Business Weekend to multievent technologiczny składający się z 3 części wynikających z potrzeby rozwoju, inspiracji i edukacji.

 

Intencją organizacji tego wydarzenia jest wzrost świadomości istotności wdrożenia nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań orasz sztucznej inteligencji i uczenie maszynowego wśród przedstawicieli sektora przemysłowego i produkcyjnego.

 

Celem jest wzajemna inspiracja oraz biznesowy networking. Wraz z organizatorami zapraszamy do rejestracji na wydarzenie online. Zarezerwuj czas na spotkania 1:1 oraz liczne prezentacje już wdrożonych rozwiązań AI w przemyśle oraz tych najnowszych idei.

 

13 listopada 2020

 

Część 1: 10.00 – 12.00
Polska, Śląsk, Przemysł, Ludzie i możliwości, w której przedstawimy potencjał współpracy, zasoby regionu i kraju oraz najważniejsze wyzwania w transformacji przemysłowej regionu.

 

Część 2: 13.00 – 14.30
Innovation Day by Plug and Play Tech Center Vienna Podczas tej części zaprezentowany zostanie akcelerator Plug
and Play, jego cele i zadania oraz 3 projekty biznesowe w fazie rozwoju, któresą adresowane właśnie do branży przemysłowej.

 

Część 3: 18.00 – koniec 15 listopada 2020 godz. 12.30
Przygotowane są dwa równoległe Hackathony. Pierwszy to konkurs adresowany doprogramistów z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Drugi hackathon jest adresowany dla przedsiębiorczych i kreatywnych osób oraz startupów na każdym poziomie rozwoju, które chciałby zaprezentować swój pomysł, skonsultować go z mentorami i wraz z nimi ocenić jego potencjał. Tegoroczna jesień nie musi być stracona! Weekend skupienia na innowacjach natchnie w nas nowe pokłady energii, by stawać znowu na biznesowe tory pełnioptymizmu i chęci rozwoju.

 

Więcej informacji – strona wydarzenia. 

Najnowsze