• 27/10/2022 - 27/10/2022
  • 10:00 - 13:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu “O prawie przy kawie: RegTech, LegalTech, FinTech, InsTech – czyli technologie największych korporacji, dziś dostępne dla niemal każdej firmy”.

 

Mimo dużej łatwości do otaczania się technologią w życiu prywatnym (smartphony, inteligentne lodówki, smart grille ogrodowe, asystenci cyfrowi, asystenci parkowania itd.) w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców boi się nowych technologii w swoich firmach.

 

Dziś jednak nowoczesne technologie nie są już zarezerwowane dla wielkich korporacji i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Na szkoleniu pokażemy jak wiele niesamowitych narzędzi jest dostępnych dla biur rachunkowych, działów handlowych czy działów HR, bez konieczności wydawania fortuny.

 

W trakcie spotkania odczarujemy egzotyczne skróty i udowodnimy, że najlepsze technologie są tak samo dostępne dla MŚP jak dla korporacji.

 

Wydarzenie jest w szczególności skierowane do osób zarządzających przedsiębiorstwami (w tym w obszarze finansów), które poszukują sposobów na ograniczenie ryzyka poprzez usprawnienie różnych procesów biznesowych.

 

PRELEGENT:

Mateusz Piech jest doradcą podatkowym i rozpoznawanym twórcą oprogramowania dla biznesu (zwycięzca Legal Hackaton 2022). Na co dzień zajmuje się doradztwem strategicznym dla biznesu i planowaniem podatkowym oraz budowaniem startupu technologicznego JGA IT Solutions.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

 

Termin: 27.10.2022r., godz. 10.00-13.00

Miejsce wydarzenia: siedziba RIG w Katowicach, ul. Opolska 15

Bezpłatne rejestracja online: TUTAJ

 

Kontakt organizacyjny:

Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów

szkolenia@rig.katowice.pl

tel.: 32/ 351 11 86

Najnowsze