• 19/12/2022 - 19/12/2022
  • 17:00 - 20:00
  • Centrum Konferencyjne Stadionu Śląskiego Katowicka 10, 40-500 Chorzów
  • bezpłatnie

RIG w Katowicach zaprasza na ostatnie w tym roku wydarzenie – Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 19 grudnia br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Mijający rok to okres ogromnych wyzwań, w trakcie którego przedsiębiorcy musieli zweryfikować swoje strategie i plany. Okazją do podsumowania roku z perspektywy gospodarczej jest udział w wydarzeniu cyklicznie organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

 

Podczas spotkania swoją listę TOP10 innowacji technologicznych 2022 roku, które zmienią świat przedstawi Gość Specjalny wydarzenia – dr Maciej Kawecki, Prezes Instytutu Lema i autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc”.

 

Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy świątecznym poczęstunku.

Ponadto, zostaną wręczone nagrody „Ambasador Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej” oraz Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego i Medale 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

 

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj.

 

Transmisję na żywo, z Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku – https://www.facebook.com/RIGKatowice 

 

Mapa dojazdowa do Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego prosimy pobrać bilet – który będzie można zwalidować po zakończeniu Spotkania w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu jest 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.

Najnowsze