• 23/05/2023 - 24/05/2023
 • 08:00 - 16:00
 • Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach
 • 1225 zł – 2346 zł

To hasło wydarzenia,  na którym skupią się eksperci podczas Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej. Jej celem jest wymiana wiedzy, doświadczeń i poglądów, a także integracja przedstawicieli różnych branż. Konferencja odbędzie się 23-24 maja 2023 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 

W trakcie konferencji omówione zostaną przykłady różnych aspektów jakości. Począwszy od zarządzania ryzykiem – przez cyberbezpieczeństwo i efektywność energetyczną – po model EFQM, zarządzanie kompetencjami personelu czy turkusową jakość samoorganizujących się zespołów. Zagadnienia te, ujęte holistycznie, stanowią pełniejszy obraz rzeczywistości w firmach.

Podczas dwudniowego wydarzenia będą miały miejsce tematyczne panele dyskusyjne i wystąpienia. W ich trakcie pojawią się zarówno praktyczne, jak i teoretyczne aspekty jakości.

Organizatorzy zapraszają na zakończenie pierwszego dnia konferencję na imprezę integracyjną z koncertem muzyki jazzowej, który odbędzie się w gliwickiej Cechowni.

 

 

Ogólnopolska Konferencja Jakościowa organizowana jest przez jednoosobową instytucję – Annę Farion – która jest założycielem i liderem wykonawczym projektu Jakość Bez Retuszu z Anną Farion. W jego ramach pomaga specjalistom, inżynierom i liderom osiągnąć mistrzostwo zawodowe poprzez budowanie świadomości jakościowej i znalezienie rozwiązania ich problemów.

 

KTO I O CZYM POWIE?

 

Lista prelegentów daje gwarancję wysokiego poziomu.

 

 • Gość specjalny Prof. Andrzej Jacek Blikle – profesor nauk matematycznych, prekursor kompleksowego zarządzania jakością (ang. total quality management), członek Rady Języka Polskiego, który poruszy temat „Turkusowa jakość samoorganizujących się zespołów”.

 

 • Dr hab. inż. Marek Roszak, Prof. PŚ – Prezes Klubu POLSKIE FORUM ISO 9000, Przewodniczący Kapituły Konkursu Polskie Nagrody Jakości, Członek Rady Normalizacyjnej Polskiego Komitetu Normalizacyjnego z wystąpieniem „Partycypacja pracowników w procesie doskonalenia organizacji a systemowe mechanizmy zarządzania jakością”.

 

 • Aneta Sawicka – Sales Manager w BSI Group Polska Sp. z o.o. z wystąpieniem „Barometr jakości – trendy przyszłości”.

 

 • Dr Joanna Martusewicz – Prezes zarządu Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Krajowego Partnera Europejskiej Fundacji EFQM w Brukseli poruszy zagadnienie: „Model EFQM- mapa drogowa dla organizacji”.

 

 • Iga Bagińska-Kuśnierz – konsultant biznesu i rynku Automotive i Paweł Jarosz – Menedżer projektów jakościowych, audytor VDA 6.3. oraz 2TP (VW) omówią temat „Contract Engineering – w jaki sposób zarządzać odpowiedzialnością w projekcie”.

 

 • Magdalena Cedro-Czubaj – Dyrektor Marketingu Grupy Oknoplast przeanalizuje „Wpływ jakości procesu marketingu na percepcję klienta”.

 

 • Maciej Nowiński – Audytor 3 strony IATF 16949:2016, prezes Grupy Doradztwa Kreatywnego Pronost Sp. z o.o. z wystąpieniem „Zarządzanie kompetencjami personelu w procesowym modelu działania organizacji”.

 

 • Dariusz Kowalski – Country manager International BlueKanGo team poruszy temat „Jak zarządzać systemem jakości w erze cyfrowej?”.

Jeśli jesteś Liderem Jakości, bądź aspirujesz do tego grona, nie może Cię zabraknąć podczas tego wydarzenia.

 

 

Szczegóły i rejestracja: ZOBACZ TUTAJ.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy nad konferencją, a magazyn „Business HUB” jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Najnowsze