• 12/12/2022
  • 17:30
  • Hotel Mercure Katowice, ul. Młyńska 6
  • bezpłatne

“Planeta Duszy” to cykl warsztatów rozwojowych, który powstał w kooperacji Mercure Katowice Centrum, Balinese – The Body & Soul Clinic i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit. Piąte spotkanie z tej serii odbędzie się 12 grudnia w Katowicach.

 

Misją Planety Duszy jest tworzenie przestrzeni do spotkań z ciekawymi osobami ze świata biznesu, rozwoju, literackiego, duchowego, akademickiego, zapraszając naszych gości do udziału w prelekcjach, wywiadach i spotkaniu z ich uczestnikami, tym samym tworząc miejsce do wymiany wiedzy, przemyśleń i do lekkiej formy networkingu.

 

🌲12 grudnia 2022 zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie w cyklu Planeta Duszy.

 

  • Czym różni się fascynacja wartościami od życia w zgodzie z nimi❓
  • W jaki sposób przeżyć wartościowo okres świąteczny❓
  • Jak podejmować decyzje prywatne i zawodowe w zgodzie ze swoimi wartościami❓
  • Pełne miłości, pełne radości, pełne odpoczynku, pełne czasu – jakie mogą być Twoje święta❓

 

Spotkanie zupełnie wyjątkowe w formie i klimacie prowadzone przez aż 4 prelegentów.Gośćmi Planety będą certyfikowani trenerzy, mówcy i coachowie amerykańskiej organizacji specjalizującej się w przywództwie, światowego lidera w tej dziedzinie Johna Maxwella – Maxwell Leadership Certified Team.

 

 

Prelegenci:

 

Regina Burdaś – Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, członek założyciel i koordynator Maxwell Leadership, Peer Teaching Partner Maxwell Leadership Poland. Ponadto certyfikowany coach mocnych stron SCC, konsultant raportów talentów wg Instytutu Gallupa, pedagog, edukator, Trainer & Facilitator Everything DISC badanie i rozwój wg typów osobowości, doradca zawodowy i personalny, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń z przywództwa, mentoringu a także pracy z potencjałem.

https://www.facebook.com/ReniaBurdas

 

Jacek Siatkowski – Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, konsultant biznesowy, trener, wykładowca, pomaga menedżerom, pracownikom i zespołom zwiększać ich potencjał w kluczowych obszarach życia zawodowego. Dzieli się swoją wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem managerskim. Wspiera innych w rozwoju osobistym i osiąganiu zakładanych celów oraz lepszych rezultatów w biznesie i życiu codziennym. Kolejną pasją zawodową jest Fundacja Good Network, działająca wg misji Rozmawiasz-Pomagasz, której jest współzałożycielem. Fundacja łączy dzieci i młodzież z Polski z rówieśnikami z Afryki, Azji i Ameryki Południowej, aby wspólnie realizowali projekty edukacyjne i wspierali bardziej potrzebujących.

https://www.facebook.com/portalgoodnetwork

 

Małgorzata Miszczak –  Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, trener i praktyk zmian, coach. Żona i mama, stawiająca w życiu na: autentyczność, różnorodność, jakość, prostotę w oparciu o szacunek do siebie i innych. Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogiki Przedsiębiorczości na Akademii Krakowskiej oraz Coach Godzenia życia zawodowego i rodzinnego. Fundatorka Fundacji Owocna. Jej motto to: “Jedyną pewną w życiu jest zmiana”, a cel to: Dodawanie wartości w życiu innych.

https://www.facebook.com/centrumdobrejzmiany

 

Edyta Kwiatkowska – Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team Polska i USA, Coach ICF, dyplomowany trener biznesu, moderatorka Design Thinking, dyplomowany facylitator IAF. Pasjonatka procesów i ukierunkowanej na porozumienie komunikacji w organizacjach. Publikuje swoje artykuły na forbes.com, współpracuje z Pulsem Biznesu, czy Her Impact. Współtwórczyni Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Na co dzień współtworzy Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana – “LEADIT” w ramach, którego szkoli, facylituje i układa procesy w MŚP.

https://www.facebook.com/leaditpl

 

 

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy: TUTAJ.

 

 

Organizatorzy:

https://www.facebook.com/balineseclinic

https://www.facebook.com/MercureKatowiceCentrum

https://www.facebook.com/leaditpl

 

Patronat Medialny:

https://rig.katowice.pl/businesshub/

 

Partnerzy:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Woman Business Hub

 

Najnowsze