• 22/09/2022
  • 17:30
  • Hotel Mercure Katowice, ul. Młyńska 6
  • bezpłatne

“Planeta Duszy” to cykl warsztatów rozwojowych, który powstał w kooperacji Mercure Katowice Centrum, Balinese – The Body & Soul Clinic i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit. Drugie spotkanie z tej serii odbędzie się już 22 września w Katowicach.

 

Misją Planety Duszy jest tworzenie przestrzeni do spotkań z ciekawymi osobami ze świata biznesu, rozwoju, literackiego, duchowego, akademickiego, zapraszając naszych gości do udziału w prelekcjach, wywiadach i spotkaniu z ich uczestnikami, tym samym tworząc miejsce do wymiany wiedzy, przemyśleń i do lekkiej formy networkingu.

 

Zapraszamy Cię na niezwykle inspirującą rozmowę dzięki, której odnajdziesz odpowiedzi między innymi na te pytania:

 

  • czy równowaga, to coś co będzie dla każdego znaczyło, to samo?
  •  jakie czynniki wspierają budowanie zrównoważonego pełnego pasji życia?
  • w jaki sposób łączyć role, by pozostać w radości i satysfakcji z życia?
  • co wpływa na osiąganie rezultatów w biznesie i życiu prywatnym?

 

 

Temat spotkania: O równowadze w życiu i biznesie. Zacznij działać po swojemu!

 

Prelegentkami będą dwie niesamowicie charyzmatyczne kobiety, których ścieżki w świecie biznesowych krzyżowały się od lat. Tym razem spotykają się w kolejnym wspólnym projekcie jako goście specjalni cyklu “Planeta duszy”.

 

Ola Goc – ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu i zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła roczną Szkołę Trenerów Metrum, Profesjonalną Szkołę Coachingu i jest akredytowanym Coachem ICF na poziomie PCC oraz Facylitatorem Clean Coachingu. Jest także Certyfikowanym Trenerem FRIS® oraz Terapeutą Manualnym Bars. W latach 2008-2009 zarządzała 90-cio osobowym zespołem sprzedażowym w Link4. Budowała zespół specjalistów, brała udział w tworzeniu procedur, procesów, w nowo powstającym w roku 2008 oddziale Link4 w Katowicach. Posiada 15-letnie doświadczenie jako Trener i Coach zdobyte w różnorodnych projektach. Trzykrotna maratonka. Sport nauczył ją jak działa proces skutecznego realizowania celów, dyscypliny i skutecznego pokonywania trudności. Dzisiaj współtworzy Instytut Szkoleniowo Rozwojowy Hana Mana Leadit, Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, oraz jest prezesem największej ze śląskich grup BNI Silesia, współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznych jako wykładowca.

 

Basia Lech – pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału oraz rozwój ich biznesów. Pomaga ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej czasu dla siebie. Jest trenerem MindSonar®, narzędzia persolog®, Reiss Profile® Masterem oraz dyplomowanym coachem z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie. Z sukcesem szkoli co roku kilka tysięcy osób.
W latach 2016-2019 była wicedyrektorem, a potem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. W 2016 roku została wyróżniona statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku była nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: “Osobowość Roku” w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu. Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego, a prywatnie mamą dwójki dorastających dzieci.

 

 

 

Miejsce: Hotel Mercure Katowice Centrum, ul. Młyńska 6 (zaraz obok dworca PKP)

Data: 22 września 2022 r.

Godzina: 17:30

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zapisać.

 

Rejestracja: TUTAJ.

 

 

 

Organizatorzy:

Balinese – The Body & Soul Clinic, Hotel Mercure Katowice Centrum, Leadit Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy

 

Partnerzy:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Woman Business HUB

 

Partnerzy Medialni:

Business Hub „Wolny Rynek”

Najnowsze