• 31/08/2020 - 31/08/2020
  • 17:00 - 19:00
  • Hotel Park Inn by Radisson w Katowicach, ul. Bytkowska 1a

Regionalna Izba Gospodarcza „odmraża” cykl spotkań Klubu Członków RIG w Katowicach, po półrocznej przerwie ze względu na stan zagrożenia epidemicznego. W wydarzeniu weźmie udział Marszałek Województwa Śląskiego.

 

Comiesięczne spotkania Członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach są zawsze okazją na zdobycie najświeższej porcji wiedzy na najbardziej aktualne, a nawet palące tematy, które dotyczą bieżącej działalności gospodarczej przedsiębiorców ze wszystkich sektorów.

Tematem sierpniowego spotkania będzie „Wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w walce ze skutkami epidemii COVID-19″.

 

W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach od początku kwietnia działa infolinia dla przedsiębiorców pod numerem +48 324 324 224. Uruchomiona została także strona www.centrumwsparciamsp.pl, gdzie właściciele firm po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymają wsparcie ekspertów.

 

Na pierwszym etapie działalności infolinii bezpłatne konsultacje i porady eksperckie były skierowane do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Katowicach. Centrum Wsparcia MŚP przygotowane przez RIG w Katowicach stanowiło jeden z filarów „Katowickiego Pakietu Przedsiębiorcy”, który pełnił rolę samorządowej tarczy antykryzysowej dla miejskich firm.

 

Od lipca br. z CWMŚP  mogą skorzystać już wszystkie śląskie mikro, małe i średnie firmy. W porozumieniu z Marszałkiem Województwa Śląskiego, Województwo Śląskie w ramach IV filaru Śląskiego Pakietu dla Gospodarki zapewni bezpłatnie pakiety kompleksowego doradztwa kryzysowego dla 250 firm. Podstawowym wymogiem otrzymania wsparcia jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie województwa śląskiego.

 

Gościem specjalnym spotkania będzie właśnie Marszałek Województwa Śląskiego, który podsumuje skalę pomocy i działań na rzecz firm z regionu prowadzony przez Zarząd Województwa Śląskiego.

 

Eksperci RIG przedstawią zakres działań pomocowych w ramach Centrum Wsparcia MŚP.

 

W programie wydarzenia nie zabraknie powitania i przedstawienia nowych Firm Członkowskich, które otrzymają pamiątkowe certyfikaty i odznaki.

 

Dzień: 31 sierpnia 2020 rok,  godz. 17.00

 

Miejsce spotkania: Hotel Park Inn by Radisson w Katowicach, ul. Bytkowska 1a.

 

Partner spotkania:

 

Zapisy: TUTAJ.

 

Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na panującą sytuację epidemiczną.

 

Koszt udziału – 39 zł. Dla Firm Członkowskich RIG bezpłatnie.

Informacja w sprawie kodu obniżającego cenę do 0 zł: komunikacja@rig.katowice.pl

 

Patron medialny:

 

Najnowsze