• 09/02/2023
  • 10:30 - 17:00
  • Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim
  • bezpłatne

Już 9 lutego br. w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, odbędzie się pierwsza konferencja BUSINESS MEETING PLANNER SUMMIT 2023 by Dream Events.

 

 

W wydarzeniu bezpłatnie uczestniczyć mogą przedstawiciele klientów końcowych (korporacji, MŚP, samorządy, instytucje), aplikacja poprzez formularz zgłoszeniowy: https://bmps23.dreamevents.pl/, którzy w najbliższym roku planują wydarzenia.

 

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia:

 

Edukacja to coś czego nie da się przecenić w żadnej specjalizacji. Transfer wiedzy, doświadczeń, spostrzeżeń to coś, co rozwija ludzkość. W branży spotkań, krwioobiegu biznesu, ciągle jest przestrzeń by kreaować spotkania inspiracyjno-edukacyjne dla Meeting Plannerów z różnych organizacji, by mogli czerpać ze swoich doświadczeń i warsztatu profesjonalistów rynku spotkań. Przez siedem edycji realizowaliśmy konferencję dla klientów naszej agencji i po trudnym okresie nie mogliśmy do niej nie wrócić. Po rebrandingu powstała koncepcja spotkania Business Meeting Plannerów ze świata korporacji, sektora MŚP oraz samorządów i instytucji w przestrzeni edukacyjnej konferencji  BUSINESS MEETING PLANNER SUMMIT 2023 by Dream Events.

 

 

 

Konferencja poświęcona jest trzem obszarom współczesnej sztuki organizacji wydarzeń w tzw. nowej rzeczywistości:

 

 

PROJEKTOWANIE

dr hab. Krzysztof Celuch

 

  • Tytuł wystąpienia: Transformacja od zarządzania do projektowania wydarzeń

 

ZAANGAŻOWANIE

Piotr Bucki

 

  • Tytuł wystąpienia: Budowania zaangażowania uczestników wydarzeń na podstawie ekonomii behawioralnej

 

PLANOWANIE

Barbara Świderska

 

  • Tytuł wystąpienia: Smart planowanie na trudne i łatwe czas.
  • Czyli jak optymalizować koszty wydarzeń, jak planować wydarzenia w kalendarzu, jak nie pracować (po wielu stronach organizacji) na skraju wyczerpania, gdy zapadają decyzje zbyt późno? Dlaczego warto planować spotkania mimo wirujących czarnych łabędzi? Case studies z doświadczeń Dream Events oraz doświadczeń ekspertów i klientów.

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na https://bmps23.dreamevents.pl/ oraz do śledzenia social mediów organizatora wydarzenia:

 

https://www.linkedin.com/company/dream-events-organizacja-imprez

https://www.facebook.com/AgencjaDreamEvents

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Magazyn „Business HUB” jest patronem medialnym wydarzenia.

Najnowsze