• 26/07/2022 - 27/07/2022
  • 09:00 - 16:00
  • RIG ul. Opolska 15, Katowice
  • bezpłatne

 

 W lipcu wystartowała druga edycja Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność na terenie Miasta Katowice, masz szansę wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń stacjonarnych wartych kilka tysięcy złotych. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona. Wybierz interesujący Cię warsztat i zapisz się już dziś!

 

Jak wiadomo – nie można być alfą i omegą z każdej dziedziny. Dlatego Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z Miastem Katowice stworzyła Katowicką Akademię Rozwoju Przedsiębiorcy. Są to dwudniowe, stacjonarne warsztaty, które dostarczają praktyczną i ekspercką wiedzę z najważniejszych dziedzin działalności każdego przedsiębiorcy. Udział w warsztatach gwarantuje jego uczestnikom możliwość zdobycia konkretnych narzędzi, przydatnych biznesowi funkcjonującemu w zmieniającej się rzeczywistości.

 

– W Katowicach kładziemy duży nacisk na rozwój przedsiębiorczości i nieustannie tworzymy nowe projekty wspierające firmy w naszym mieście. Katowicka Akademia Rozwoju Przedsiębiorcy pomaga rozwinąć skrzydła w obszarze pozyskania nowych klientów za pomocą działań marketingowych, budowania marki osobistej – która w dzisiejszych czasach jest najlepszą reklamą, oraz niestandardowego motywowania pracowników – mówi Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice.

 

Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony dodaje – Szkolenia w ramach Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości pozwalają na pozyskanie wiedzy i umiejętności, które będą bardzo pomocne w radzeniu sobie w aktualnej, bardzo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.

 

Każde ze szkoleń trwa 2 dni – po 7 godzin dziennie. Warsztaty zaczynają się o godzinie 9:00, a kończą o 16:00. W projekcie mogą wziąć udział jedynie firmy, które mają zarejestrowaną działalność,  siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności na terenie Miasta Katowice. Jedna firma może wziąć udział maksymalnie w dwóch szkoleniach. Dla najpilniejszych uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe. Każdy adept KARP otrzyma certyfikat zaświadczający o udziale w danym szkoleniu.

 

W gronie wykładowców znajdują się eksperci Akademii WSB, Doradztwo Personalne MENEDŻER Sp. z o.o., Home – Black Cat (blackcatcompany.pl), Hana Mana, Interdont Support Q.

 

Aby zapisać się na Akademię wystarczy kliknąć w odpowiedni link poniżej i wypełnić formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona. W każdym ze szkoleń może wziąć udział 10 osób – po jednej osobie reprezentującej firmę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Jak rekrutować pracowników, warsztaty HR

  • Termin: 26-27 lipca 2022 r. | warsztat stacjonarny
  • Rejestracja od 06 lipca 2022 g.11.00 do 15 lipca 2022 r.
  • Zapisy oraz szczegółowy harmonogram:  https://app.evenea.pl/event/karp2-jakrekrutowac/
  • Prowadząca: Agata Hagno, Doradztwo Personalne MENEDŻER Sp. z o.o.
  • Miejsce realizacji: ul. Opolska 15 40-084 Katowice

 

 

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
Współorganizator: Miasto Katowice – Miejski Inkubator Przedsiębiorczości  Rawa.Ink
Partnerzy Merytoryczny: Akademia WSB,  Doradztwo Personalne MENEDŻER Sp. z o.o., Home – Black Cat (blackcatcompany.pl), Hana Mana, Interdont Support Q
Patronat Medialny: Business HUB „Wolny Rynek”, Śląski Biznes

 

 

Najnowsze