• 22/09/2022
  • 09:00 - 15:00
  • RIG ul. Opolska 15, Katowice
  • bezpłatne

Woman Business Hub i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zapraszają na certyfikowane bezpłatne warsztaty dla młodych osób, które chcą poszerzyć wiedzę w zakresie kreatywnego podejścia do budowania: strategii biznesowych, produktowych i marketingowych.

 

Termin: 22.09.2022, godz. 9.00-15.00

Miejsce: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Warsztaty skierowane są do studentów (studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia)  zainteresowanych zgłębieniem wiedzy w obszarach projektowania strategicznego, myślenia kreatywnego, procesów, marketingu i biznesu.

 

Warsztaty rekomendowane szczególnie dla studentów na kierunkach:

– zarządzanie

– psychologia

– pedagogika

– ekonomia

– prawo

– kierunki IT

 

Metoda Design Thinking to wykorzystywany przez największe organizacje na świecie proces, dzięki któremu w poukładany sposób wychodzi się poza schematy myślenia. Każdy proces składa się z podobnych elementów ale jest unikatowy.

Z Design Thinking korzystają między innymi Starbucks, Bank of America czy Apple ale czy to oznacza, że to metoda tylko dla korporacji? Zdecydowanie nie!

Zajęcia prowadzą ekspertki w pracy strategicznej w obszarach biznesu, marketingu i rozwoju przedsiębiorstw, dyplomowane moderatorki Design Thinking – Katarzyna Prażmowska i Edyta Kwiatkowska.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 12.09.2022r. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o mailowe zgłaszanie się do Edyty Kwiatkowskiej: edyta@hanamana.pl  tel: +48 608 063 998, wraz z informacją o kierunku studiów oraz uczelni.

 

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty potwierdzony certyfikatem naszej jednostki!

Kolejna edycja warsztatów planowana jest z początkiem przyszłego roku.

 

Najnowsze