• 15/06/2020
  • 08:00 - 17:00

Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu Śląska Rzecz. Organizator zdaje sobie sprawę w jak trudnym momencie ogłasza nabór, jednak wierzy, że mądre i odpowiedzialne projektowanie jest tym, czego potrzebujemy w zmieniającej się – nie zawsze na lepsze – rzeczywistości. Żeby ułatwić zadanie, uproszczona została procedura zgłoszeniowa, a udział w konkursie jest bezpłatny!

 


 

Oto, podpowiedź dlaczego warto ruszyć (oczywiście wirtualnie) do konkursu Śląska Rzecz:

1. Docenia on odwagę myślenia poza schematami i gotowość poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość codziennego życia. Jego uczestnicy to „twórcy lepszej codzienności”.

2. Nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców.

3. To jedyny regionalny konkurs designu, promujący lokalność zgodnie z ideą: myśl globalnie, działaj lokalnie. Nagrodzone i wyróżnione projekty to najlepsze przykłady na świadomość i dumę z lokalnych zasobów.

4. Liczą się w nim nie tylko dobre pomysły, ale też jakość ich wdrożenia, bo dostrzega się potrzeby ludzi korzystających ze zgłoszonych projektów.

5. Konkurs pokazuje, że design to skuteczne narzędzie, pozwalające wyróżniać się na rynku, szybciej dostosowywać się do zmian i reagować na oczekiwania odbiorców.

6. Doceniana jest praca zespołowa – nagradzane są obie strony procesu, czyli projektanci oraz  firmy lub instytucje wdrażające.

7. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne! Jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy wiąże się z przywiezieniem/ przysłaniem organizatorom zgłaszanego projektu.

8. Przygotowanie zgłoszenia nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wypełnić formularze on-line.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń do 15.06.2020 r.

Regulamin i informacje na: www.zamekcieszyn.pl

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ.
Informacje także: ZOBACZ TUTAJ.

 

Osoba do kontaktu:

Halina Gadomska-Brzóska

hgadomskabrzoska@zamekcieszyn.pl

tel. 33 851 08 21 wew. 35 lub 508 200 248

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy nad wydarzeniem, a kwartalnik „Wolny Rynek” – patronat medialny.

Najnowsze