Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Wynajem sal

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, przy ulicy Opolskiej 15, oferuje Państwu nowoczesną AULĘ MULTIMEDIALNĄ przystosowaną do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, prelekcji, wykładów, kursów językowych oraz prezentacji usług a także trzy sale dydaktyczne, które można wykorzystać podczas organizacji szkoleń. 

 

aula

pdfOferta wynajmu Auli Multimedialnej

 

konferencyjna piaskowa

pdfOferta wynajmu sal

 

Dogodne usytuowanie siedziby naszej Izby w samym centrum miasta, w odległości 250 m od dworca PKP i PKS a także dostępność do sieci połączeń komunikacji miejskiej, łatwy dojazd oraz nieograniczona liczba miejskich miejsc parkingowych to dodatkowe atuty, które powodują, że klienci w pierwszej kolejności starają się skorzystać z oferowanych przez nas usług.

 

Nasza Aula wyposażona jest we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji wymienionych spotkań. Zapewniamy wszystkim klientom ciepłą, miłą i przyjazną atmosferę. Kameralność naszej Auli wpływa na swobodę uczestników jak i osób prowadzących. Ta cecha odróżnia nas od wszystkich innych propozycji, którą mają do zaoferowania większe kompleksy szkoleniowe i hotele.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami, którzy poszukują miejsca na sporadyczne spotkania jak i z klientami, którzy podejmą z nami stałą współpracę na zasadzie umowy długoterminowej.

 

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani na goszczenie w naszej Auli osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd oraz dwie windy przystosowane dla tych osób.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szczegółową ofertą AULI MULTIMEDIALNEJ oraz SAL SZKOLENIOWYCH a także z cennikiem.

 

Propozycje zawarte w ofercie zawsze ustalane są indywidualnie, według potrzeb i wymagań naszych klientów.

marzec 2020
P W Ś C Pt S N
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc