• 18/11/2020 - 18/11/2020
  • 20:00 - 23:00
  • Online

Agencja Rozwoju Przemysłu w ramach cyklu Weinnovators.club zaprasza na spotkanie z Frankiem Salzgeberem, Szefem  Biura ds. Innowacji i Inwestycji Europejskiej Agencji Kosmicznej.

 

– Wszyscy odczuwamy skutki pandemii związanej z SARS-CoV2, szukamy pozytywnych odpowiedzi dla świata po kwarantannie. Spodziewamy się, że będzie bardzo różnił się od świata, który znaliśmy, patrzymy na to, jak dotychczas ukształtowały go innowacje i jak może zareagować na nadchodzący kryzys. Właśnie dlatego opracowaliśmy „The Greatest Contemporary Innovators Project”. Zaprosiliśmy jednych z największych współczesnych innowatorów, aby zapoznać się z ich doświadczeniem i obecną pracą. Nasi goście byli zaangażowani w jedne z najbardziej innowacyjnych projektów i pracowali w największych światowych koncernach. Ich punkt widzenia obejmują wykształcenie akademickie, biznesowe i technologiczne. Podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat różnych aspektów innowacji, a także swoich wizji przyszłości – podkreślają organizatorzy.

 

The Greatest Contemporary Innovators Project realizowany jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA w ramach misji promowania i wspierania innowacji. Jest skierowany głównie do przedsiębiorców, inżynierów, studentów i start-upów w Polsce, a także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach projektu organizowane są dwa seminaria tygodniowo.

 

W ramach 25. spotkania będzie można zainspirować się dokonaniami jednego z największych mózgów tego świata. Frank Salzgeber nadzoruje największą na świecie sieć przedsiębiorczości kosmicznej. Jego zespół zainicjował ponad 320 transferów technologicznych, wspierając ponad 720 startupów, i inwestując ponad 45 mln. euro. Ponad 500 firm otrzymało także wsparcie na zastosował rozwiązań kosmicznych w swojej działalności. Wcześniej był dyrektorem ds. Rozwoju Komercyjnego w Europejskim Departamencie Astronautów w Dyrekcji Mikrograwitacji i Badań Kosmicznych Lotów Kosmicznych w Europejskiej Agencji Kosmicznej.

 

 

Webinar poprowadzi Michał Chwieduk, Ekspert Technologii Kosmicznych ARP S.A.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu: TUTAJ.

 

Szczegóły: www.Weinnovators.club

 

Rejestracja: ZOBACZ TUTAJ.

Najnowsze