• 23/03/2021 - 04/05/2021
  • Online
To już V edycja dąbrowskiego Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

 

Organizatorem Konkursu jest Gmina Dąbrowa Górnicza, a Partnerami Merytorycznymi Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

 

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, a jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego miasta firm sektora MŚP, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które  w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.

 

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

 

Formularze zgłoszeniowe (skan dokumentacji konkursowej podpisanej przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy) należy przesłać do 4 maja 2020 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres adamiecki@dg.pl

 

W tym roku, ze względu na inne wydarzenia zaplanowane w ramach działań wsparcia przedsiębiorczości i kreowania postaw przedsiębiorczych, laureatów poznamy już w czerwcu podczas Gali Przedsiębiorczości.

 

Przypominamy, że w roku ubiegłym Konkurs rozstrzygnięty został w dwóch kategoriach: mikro i średni przedsiębiorca oraz przyznana została Nagroda Specjalna im. Karola Adamieckiego dużemu przedsiębiorstwu.

 

Laureaci ubiegłorocznej edycji
  • w kategorii mikro przedsiębiorstwo : Ogólnopolska Szkoła Językowa British School Oddział Dąbrowa Górnicza,
  • w kategorii średnie przedsiębiorstwo – PPH  „Wader – Woźniak” Sp. z o.o.
  • Nagroda Specjalna im. Karola Adamieckiego   – Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A.

 

Pliki do pobrania:
Najnowsze