• 29/04/2020
  • 15:00 - 16:00

Teamster Advisory Group i Izba Gospodarki Elektronicznej organizuje w kwietniu cykl bezpłatnych debat gospodarczych online. W trakcie trzeciej z nich zostaną poruszone kwestie związane kwestie związane ze zbliżeniem ekonomicznym po czasie koronawirusa. RIG w Katowicach jest Partnerem wydarzenia.

 

Jak podkreślają organizatorzy, celem spotkań jest zwrócenie uwagi na aspekty, które będą nas dotyczyły w następstwie izolacji i zmian ekonomicznych jakie teraz zachodzą. Zaproszeni eksperci skupią się na przyszłości ekonomicznej Polski w ujęciu: gospodarki, e-gospodarki, eksportu i e-eksportu, pamiętając i zwracając uwagę na wspólne działanie całej przedsiębiorczej społeczności Polski i Europy.

W trakcie debat przeprowadzonych w doborowym towarzystwie, będą toczyć się rozmowy o polityce, demografii, społeczeństwie, gospodarce technologii, cyfryzacji biznesów i państwa. Ambicją organizatorów jest dotknięcie aktualnych tematów do dyskusji, wskazanie kwestii pilnych, trendów, zjawisk i kierunków które w najbliższej przyszłości nabiorą szczególnego znaczenia i będą w centrum publicznej debaty o naszej przyszłości.

Celem cyklu jest wykreowanie możliwych scenariuszy rzeczywistości po izolacji oraz określenie strategii i planów działania możliwych do realizacji w zmienionych warunkach, aby przeciwdziałać skutkom ekonomicznym.

 

Zależy nam na dyskusjach i rozmowach o charakterze gospodarczym. Pierwsza debata, w której uczestniczyło 650 osób, pokazała, że pomysł się sprawdził. Dyskusja z udziałem znanych i szanowanych ludzi biznesu na temat wizji przyszłej Polski po niewątpliwie trudnym i kryzysowym momencie jakim jest pandemia jest inspiracją dla wszystkich – mówi Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

 

W dobie pandemii i walki z wirusem chcemy razem z naszymi partnerami popatrzeć w przyszłość, aby znaleźć możliwie najlepsze scenariusze, plany i energię do przeciwstawienia się skutkom gospodarczym izolacji. Zależy nam, aby debaty były wsparciem, a może i drogowskazem, do działania po czasie wirusa, wspólnej inicjatywy oraz szerokiego pola widzenia z perspektywy wielu branż w gospodarce, zarówno polskiej, jak i europejskiej, co leży u podstaw Poland Meets International – podkreśla Łukasz Woźnica, prezes Teamster Advisory Group.

 

 

 

Agenda

Zbliżenie ekonomiczne po izolacji – eksport i e-eksport po czasie koronawirusa.

29.04, godz. 15.00 – 16.00

 

 

Prowadzący:

Wojciech Szeląg, Polsat News.

 

 

Uczestnicy:

Przemysław Lutkiewicz, Wiceprezes Zarządu LPP S.A.

Robert Stobiński, Członek Zarządu Amica Group.

Adam Tomczak, Prezes Zarządu X-press Couriers Sp. z o.o.

Katarzyna Warchał, Członek Zarządu IKEA Purchasing Polska.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ.

 

 

Regionalna Izba Gospodarcza jest Partnerem cyklu kwietniowych debat gospodarczych online.

Najnowsze