• 28/05/2021 - 29/05/2021
  • Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu

Aktualna informacja od organizatorów – targi przeniesione na maj 2021, wydarzenia towarzyszące odbędą się w formule online.

 

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie żółtej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo oraz Międzynarodowego Salonu Sprzętu i Opieki Medycznej CAREexpo na 28-29 maja 2021 roku.

 

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

 

Wydarzenia towarzyszące Targom w dniach 23- 24.10.2020r. zostaną uruchomione w trybie online. W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt:

  • II Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa pt. „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna” – Akademia Wychowana Fizycznego im. Jerzego kukuczki w Katowicach
  • Seminarium i Warsztaty pt. „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu” – Angitia Sp. z o.o.
  • Spotkanie dla fizjoterapeutów: „Zasady wystawania zaleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne” – Krajowa Izba Fizjoterapeutów

 

Spotkanie nauki i praktyki podczas tegorocznego REHexpo i CAREexpo zapowiada się bardzo interesująco. W dniach 23-24 października 2020 roku w Centrum Targowo–Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu będzie można uczestniczyć w ciekawych konferencjach i warsztatach.

 

REHexpo to integracja środowisk związanych z szeroko pojętą dziedziną rehabilitacji medycznej. Stanowi źródło informacji i fachowej wiedzy, spotkań ze nowoczesnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się branży. Oferuje szeroki zakres tematyczny dotyczący profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, medycynie sportowej i lecznictwie uzdrowiskowym.

 

CAREexpo to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontaktów, zapoznania się
z nowymi trendami z zakresu opieki medycznej krótko i długoterminowej. W ramach salonu zaprezentują się firmy związane ze sprzętem i pomocami medycznymi.

 

Integralną częścią spotkania będzie szereg wydarzeń towarzyszących z bogatym programem merytorycznym i praktycznym. W tym samym czasie odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno-Naukowa pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy – Fizjoterapia i aktywność zdrowotna”, której organizatorem jest AWF Katowice i Expo Silesia, współorganizatorem Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Ponadto zapraszamy także na Seminarium połączone z Warsztatami pt.: „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu”. Organizator – Angitia poruszy kwestię stworzenia wspólnej oferty, która może skutecznie zwiększyć potencjał finansowy w ujęciu obecnej i nadchodzącej perspektywy funduszy unijnych. W czasie Targów odbędzie się również Spotkanie dla fizjoterapeutów: „Zasady wystawania zaleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne”, organizowane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów. Przez dwa dni targowe nie zabraknie rozmów, spotkań, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów.

 

Do odwiedzenia całego wydarzenia zapraszamy specjalistów z służby zdrowia, opieki oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym m. in. fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy, pielęgniarki, opiekunki, ortotyków, masażystów, trenerów personalnych, dietetyków, psychologów, pracowników socjalnych, terapeutów zajęciowych i asystentów osób starszych; właścicieli oraz osoby zarządzające gabinetami, placówkami rehabilitacyjnymi, szpitalami, ośrodkami zdrowia, przychodniami, domami opieki krótko i długoterminowej, uzdrowiskami, domami pomocy społecznej, zakładami opiekuńczo–leczniczymi; kadrę naukową oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw, a także inżynierów związanych z dziedzinami medycyny; pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji, szkół i ośrodków specjalnych; osoby niepełnosprawne, ich opiekunów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Więcej informacji:

www.rehexpo.pl

www.careexpo.pl

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest partnerem wydarzenia.

Najnowsze