• 13/07/2020 - 13/07/2020
  • 11:30 - 12:30
  • Online

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach podjęła kolejne działania wspierające projekt CEA-PME: DataSkills4SMEs, adresowany do sektora MŚP. Inicjatywa daje szansę polskich firmom na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania danymi. W konsekwencji możliwe stanie się wydajne, łatwe i efektywne korzystanie z nowoczesnych technologii i tym samym wzmocnienie konkurencyjności oraz skuteczności działań sektora MŚP na rynku.

 

W ramach projektu DataSkills4SME planowane są szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu zarządzania danymi. Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju – zainteresowane firmy mogą wypłynąć na jego finalny kształt. Dlatego też organizowane jest spotkanie z przedsiębiorcami, które ma dać odpowiedź na pytania: „czego potrzebują przedsiębiorcy?”, „jaką pomoc ma oferować projekt?”.

Planowane webinarium pozwoli uzyskać, jak najwięcej opinii i danych dotyczących zakresu tematycznego warsztatów, które będą realizowane w ramach projektu.

 

Poszukujemy przedstawicieli firm z sektora MŚP chętnych do udziału w spotkaniu „focus group”. Konsultacja z przedstawicielami małych i średnich przedsiębiorstw z Europy, w obszarze ich potrzeb z zakresu zarządzania danymi oraz szkoleń z tego tematu – odbywa się w ramach programu DataSkills4SME, finansowanego ze środków UE.

 

Termin:

13. lipca,  11:30-12:30.

 

Udział bezpłatny, jedynym wymogiem jest dobra znajomość języka angielskiego.

 

 

Powiedz nam jakiej wiedzy potrzebujesz!

 

Skontaktuj się z Mateuszem Wachowskim – mwachowski@rig.katowice.pl i weź udział w spotkaniu online!

Najnowsze