• 28/04/2020
  • 16:00 - 18:00
  • Online

Społeczność Rad Nadzorczych i RIG w Katowicach zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w otwartym spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 28 kwietnia br. (wtorek) o godz. 16.00.


 

Spotkanie poprowadzi Piotr Rybicki – Wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej, propagator profesjonalnych rad nadzorczych, obecnie członek zespołu eksperckiego do spraw zwiększenia efektywności rad nadzorczych Komisji do spraw Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Jest także inicjatorem i współorganizatorem największego w Polsce projektu propagującego standardy właścicielskie – „Konferencja Rada Nadzorcza” i corocznego wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”. Fundator i ekspert portalu NadzorKorporacyjny.pl.

 

rybicki

 

– Zachęcam do udziału, ponieważ będziemy mieć wyjątkowego gościa. Tomasz Prusek to nie tylko znany dziennikarz ekonomiczny, który od 25 lat pisze o rynku kapitałowym, nadzorze finansowym i corporate governance, ale również jest autorem dwóch książek sensacyjnych o przygodach Olgi Kirsch – „K.I.S.S.” oraz „P.I.I.G.S.”.ÂTematyką spotkania będzie ład korporacyjny w kontekście COVID-19. Porozmawiamy o tym jak zmieni się gospodarka, jak mogą zmienić się zachowania włascicielskie, a także postawy rad nadzorczych i zarządów. Nie zabraknie również tematów związanych z rynkiem kapitałowym, a także pytań o dalsze losy książkowej bohaterki, Olgi Kirsch – mówiÂPiotr Rybicki.

 

Spotkania Klubu Członków Rad Nadzorczych odbywają się od 2015 roku, od marca 2020 w formule on-line.

 

Szczegółowe informacje o spotkaniu i rejestracji:

ZOBACZ TUTAJ.

Najnowsze