• 21/09/2020
  • 11:00 - 12:30
  • Online

„Wyzwania dla firm po pandemii – jak sfinansować konieczną cyfryzację i robotyzację oraz rozwiązania wspierające walkę z COVID-19” to temat otwartego posiedzenia on-line Komisji ds. Cyfryzacji i Przemysłu 4.0 AHK Polska i A1 Europe Polska, Firmy Członkowskiej RIG. Webinarium odbędzie się 21 września, w godz. 11.00-12.30.

 

 

AGENDA WYDARZENIA:

 

  •  Powitanie i wprowadzenie do webinarium  – Agnieszka Ozubko, Govermantal Affairs, AHK Polska oraz  Ewa Mikos- Romanowicz, Przewodnicząca Komisji Cyfryzacji i Przemysłu 4.0 AHK Polska.
  •   Prezentacja na temat: „Wyzwania dla firm po pandemii – jak sfinansować konieczną cyfryzację i robotyzację oraz rozwiązania wspierające walkę z COVID-19”, ekspert Przemysław J. Sulich, członek Komisji ds. cyfryzacji i przemysłu 4.0 AHK Polska, A1 Europe Polska:

– Środki na projekty w ramach konkursów tzw. Covidowych w PL i poza (H2020) – działanie 1.1.1 – programy na poziomie europejskim.
– Działanie 3.2.2 – kredyt na innowacje technologiczne – możliwości, ułatwienia ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojętej cyfryzacji i automatyki.
– Lista przykładów dofinansowań projektów w Polsce z zakresu tematyki Komisji Cyfryzacji i Przemysłu 4.0.
– Informacja na temat projektu „ulgi robotyzacyjnej” od 2021 r.
– Najświeższe informacje na temat nowej perspektywy unijnej 2021-2027 (na co zostaną postawione akcenty zwłaszcza w zakresie cyfryzacji i robotyzacji) i instrumentu odbudowy po pandemii „Next Generation EU” 2021-2023 oraz „Cyfrowej Europy”.

 

  •  Dyskusja, możliwość zadawania pytań.

 

Rejestracja: ZOBACZ TUTAJ.

 

Po dokonaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają automatyczne potwierdzenie, a w kolejnym mailu link do transmisji, która będzie prowadzona w języku polskim.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału!

 

Najnowsze