• 02/02/2021
  • 10:00
  • Online

Rok do roku rządzący nie pozwalają się nudzić przedsiębiorcom i rzutem na taśmę wprowadzają nowe przepisy podatkowe. Niestety w natłoku noworocznych obowiązków, bardzo łatwo przeoczyć zmianę, która może być dla prowadzonej firmy istotna. Dlatego warto szukać opracowań i szkoleń, które podsumowują to co najważniejsze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

Jako doradcy stale pracujący z biznesem rozumiemy to i dlatego przygotowaliśmy specjalną podatkową „pigułkę”, w której krótko i konkretnie omawiamy wprowadzone zmiany, tak abyście Państwo nie musieli poświęcać własnego czasu na poszukiwania.

 

Wydarzenie poprowadzi Mateusz Piech od ponad 8 lat zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w obszarze strategicznych zagadnień podatkowych. Jednocześnie ze szczerym oddaniem angażuje się w pracę naukowo-dydaktyczną, która jego zdaniem pozwala na osiąganie efektu synergii w połączeniu z pragmatycznymi wyzwaniami stawianymi przez biznes. Szansą na realizację tego efektu są właśnie spotkania z przedsiębiorcami, na których można omówić kłopotliwe zagadnienia, przechodząc od ogółu do szczegółu, w sposób konkretny i przystępny – w przeciwieństwie do języka stosowanego przez fiskusa.

 

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie – tutaj. 

Najnowsze