• 07/05/2020
  • 08:00 - 17:00
  • Online
  • Bezpłatne

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza do udziału w międzynarodowym spotkaniu matchmakingowym, organizowanym przez KETGATE – Interreg Central Europe i Enterprise Europe Network – wspólnie z partnerami z 8 krajów.


 

Spotkania brokerskie w ramach projektu #KETGATE, które miały mieć miejsce w Budapeszcie podczas największych targów innowacji na Węgrzech #HUNGEXPO, zostały przeniesione całkowicie w przestrzeń cyfrową i odbędą się już 7. maja br.

 

Jak podkreślają organizatorzy, mają nadzieję, że ta forma nie zniechęci uczestników, a wręcz przeciwnie pozwoli w tym czasie pełnym ograniczeń, mimo wszystko rozwinąć skrzydła i swój biznes oraz poszukiwać innowacyjnych rozwiązań. Prowadzenie działalności w tym trudnym okresie może być utrudnione. Dlatego organizatorom eventu zależy na tym, by mimo zamkniętych granic uczestnicy mieli możliwość dalszego rozwoju, prowadzenia prac badawczych i poszukiwania partnerów na arenie międzynarodowej.

 

Osoby zarejestrowane to przedstawiciele, zarówno instytucji badawczo-naukowych, uniwersytetów, instytucji otoczenia biznesu, jak i przedsiębiorcy. Na tę chwilę zarejestrowało się ponad 60 osób z 13 krajów.

 

Docelowo planowane jest udostępnienie 150 pokoi online umożliwiających spotkania i nawiązanie współpracy. Spotkania odbywać się będą w dwóch seriach, co umożliwi zaplanowanie – w specjalnie do tego przystosowanym systemie, kilku niekolidujących ze sobą rozmów z interesującymi partnerami.

 

Do niedawna taki scenariusz brzmiałby jak science-fiction, tymczasem po prostu warto nie poddawać się wirusowi i działać!

 

Udział w spotkaniu jest darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

DOŁĄCZ już dziś! Rejestracja otwarta do 4 maja!

ZAREJESTRUJ SIĘ.

JK

Najnowsze