• 26/11/2020 - 27/11/2020
  • 10:00 - 13:00
  • Online

Jaworznicki Dzień dla Biznesu jest organizowany z inicjatywy Urzędu Pracy w Jaworznie z myślą o przedsiębiorcach. Czwarta edycja wydarzenia, z interesującymi spotkaniami ze znakomitymi ekspertami, odbędzie się online – w czwartek i piątek, 26 i 27 listopada.

 

 

Podczas dwóch dni wydarzenia wiodącym tematem będzie wsparcie w szerokim wymiarze dla przedsiębiorców w czasach COVID – 19. Specjaliści z całej Polski, przedstawią instrumenty pomocowe oraz rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie firmy w czasie pandemii oraz pomogą przetrwać kryzys.

 

Gościem specjalnym będzie przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii – dr Ewa Flaszyńska, która poprowadzi webinar pn. „Na ratunek gospodarce – instrumenty rynku pracy wprowadzone Tarczą Antykryzysową i ich realizacja przez publiczne służby zatrudnienia”.

 

W ramach prezentacji i dyskusji na temat współczesnych wymagań rynku pracy – o skutecznym zarządzaniu zasobami ludzkimi w dobie COVID-19 – opowie Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

 

 

 

Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w formie online poprzez platformę ZOOM.

 

Agenda wydarzenia: https://bit.ly/3lKEcHb

 

Aby wziąć udział wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://linkd.pl/fukr

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy nad Jaworznickim Dniem dla Biznesu.

 

 

Najnowsze