Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Lista szkoleń

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] INCOTERMS 2020. Zmiany reguł dotyczących krajowych i międzynarodowych warunków dostawy towarów

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 12. grudzień 2019, 09:30 - 15:30

incoterms.600


Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: INCOTERMS 2020. Zmiany reguł dotyczących krajowych i międzynarodowych warunków dostawy towarów

 


program


Cele szkolenia:

-ÂPrzekazanie informacji o najnowszych zmianach reguł MIH (Międzynarodowej Izby Handlowej) Incoterms 2020, do stosowania w umowach handlowych.

-ÂAnaliza poszczególnych reguł Incoterms 2020, w kontekście podziału obowiązków, kosztów i ryzyka związanego z dostawą towaru między stronami kontraktu.


Korzyści z udziału w szkoleniu:

Uczestnik szkolenia uzyska poszerzoną wiedzę, niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego stosowania terminów handlowych Incoterms pomiędzy sprzedającym a kupującym (w wywozieÂi przywozie towarów).

 

Adresat:Âkadra kierownicza, specjaliści działów handlowych, osoby zarządzające w małych przedsiębiorstwach, eksporterzy, osoby odpowiedzialne za transport, spedycję i logistykęÂw firmie, przedstawiciele firm logistycznych i spedycyjnych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

Metodologia: warsztat połączony z prezentacją i dyskusją;


Prowadzący: Bogusław Konofalski -ÂTrener akredytowany przez PARP. Prowadzi warsztaty z zakresu wypełniania formularzy i dokumentów celnych, posiada doświadczenie w doradztwie związanym z importem oraz eksportem towarów i usług, analizą finansowo-ekonomiczną kontraktów międzynarodowych.ÂDoświadczony wykładowca i praktyk w zakresie procedur i dokumentacji celnej, agent celny, biegły sądowy z zakresu spraw celnych, specjalista ds. spedycyjno-celnych Sądu Okręgowego w Katowicach. 


Koszt udziału w szkoleniu: 550 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do -80%.
Podmiotom zrzeszonym
Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf , pdfobowiązkiem informacyjnym,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
do 05.12.2019 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy


Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32 351 11 86

Wróć

luty 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc