Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

I edycja programu 2011

Program, jako przedsięwzięcie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw, jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które są liderami w stwarzaniu przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora.

 

Laureaci I edycji Programu "Samorząd, który wspiera MŚP"

 

W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników Programu, Kapituła pod przewodnictwem Janusza Steinhoffa - Przewodniczącego Rady Krajowej Izby Gospodarczej i Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, wyłoniła Laureatów, którzy otrzymali certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „SAMORZĄD, KTÓRY WSPIERA MŚP”.

 

 

Laureatami I edycji Programu zostały:
- w kategorii Miasto – Urząd Miejski w Gliwicach,
- w kategorii Gmina wiejska – Urząd Gminy Pawłowice.

 

 

Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz oraz Wójt Gminy Pawłowice Damian Galusek odebrali także statuetki Liderów, którzy wspierają MŚP.

 

 

Uroczyste wręczenie certyfikatów i wyróżnień odbyło się podczas I Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w trakcie sesji „Zadania samorządu terytorialnego i administracji centralnej w zakresie wspierania MŚP."

 

Wręczenie certyfikatów i wyróżnień w I edycji Programu „Samorząd, który wspiera MŚP”

 

sam1 sam2
sam3 sam4

 

Już dziś zapraszamy samorządy do udziału w II edycji Programu, który będzie wydarzeniem towarzyszącym II Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice 2012.

 

 

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc