Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[PATRONAT] Galaktyka Eventu zagości w Katowicach!

Pobierz jako plik iCal
Od Czwartek, 26. marzec 2020 -  08:00
Do Piątek, 27. marzec 2020 - 17:00

Galaktyka Eventu nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Organizatorzy będą informować o nowej dacie wydarzenia.Już w marcu w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się wyjątkowa konferencja skierowana do organizatorów wydarzeń w Polsce. Jednym z poruszanych tematów będzie mindfulnes i radzenie sobie ze stresem. Problematyka będzie poruszona także w trakcie lutowych webinarów, które są przedsmakiem konferencji. 

GALAKTYKA EVENTU DLA ORGANIZATORÓW WYDARZEŃ

 

 

Podobno wg niektórych, aby pracować przy organizacji wydarzeń trzeba być osobowością. Tylko takie są w stanie przetrwać burze i reagować na nieprzewidziane sytuacje. Czy jednak nie ma to na nas żadnego negatywnego wpływu? Czy potrafimy pracować w tym zawodzie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat? Czy potrafimy mentorować młodszym adeptom? Czy w sytuacji przelania się sytuacji trudnych po prostu zapadamy się w czarną dziurę tego zawodu i zaczynamy inną drogę?

 

Basia Świderska zaplanowała podczas konferencji dwa tematy związane z zarządzaniem własną energią, stresem i szczęściem w życiu. tj: odporność psychiczna i mindfulness. Przyda wam się ta wiedza?

Ogłosiliśmy w ostatnich dniach 2 prelegentki, które będą przybliżać temat związany z uważnością, mindfulness oraz szybkim sposobem na redukcję stresu.

 

- Długo szukałam kogoś, kto będzie potrafił przybliżyć tę tematykę zgodnie z przyjętym przeze mnie kluczem - potwierdzono naukowo wiedzy. Szybciej zaakceptujemy i wdrożymy w życie, wiedząc, że to wartościowe i zbadane narzędzia. Obydwie Panie pojawiły się na tej konferencji niespodziewanie. Tu zadziałała niemalże magia. Pani Magdalena Filcek, to osoba która poświęciła ostatnie lata na doskonalenie i opatentowanie systemu szybkiej redukcji stresu. Niedługo podczas rozmowy LIVE na Facebooku będziecie mogli poznać na odległość tę niesamowitą metodę. Imponująca lista rekomendacji jej pracy, dokonań i odkryć, to świetny powód, aby poznać ją po prostu osobiście. Drugą opiekunką tego tematu jest Dorota Bartyzel-Dukaczewska - lepiej już chyba nie mogłam trafić. Jestem wdzięczna za taki los, który obydwie te Panie doprowadził na moją konferencję - mówi Barbara Świderska.

 

Dorota Bartyzel - Dukaczewska to jedyna w Polsce nauczycielka mindfulness wykształcona u źródła, czyli w Center for MIndfulness przy UMASS założonym przez Jona Kabat-Zinna, twórcę Mindfulness-based Stress Reduction. MBSR to najlepiej przebadany naukowo pod kątem skuteczności program psycho-edukacyjny redukujący stres fizyczny i psychiczny. Pani Dorota ukończyła także m.in. Search Inside Yourself, najpopularniejszy trening inteligencji emocjonalnej opracowany w Google i wykorzystywany w środowisku korporacyjnym. Praktyka u Jona Kabat-Zinna oraz zajęcia z Danielem Golemanem (popularyzator inteligencji emocjonalnej) zainspirowały ją do stworzenia własnych programów, min.: Mindfulness-FOKUS. Dorota uważa, że mindfulness pozwala żyć mądrzej, zdrowiej i lepiej. Uważne życie, to świadoma obecność w tym, co robisz, co czujesz, co się z tobą dzieje tu i teraz. To ścieżka, która otwiera przed Tobą niezliczone możliwości – przestajesz działać na autopilocie, rozpoznajesz swoje dysfunkcyjne nawyki, odzyskujesz niezależność myślenia, poznajesz urodę miejsc i chwil, których dotychczas nie zauważyłeś. Uważne życie to życie pełnią. A najważniejsze, że wszystko, czego do tego potrzebujesz – to ty sam uważny na wszystko w sobie i wokół.

 

LIVE MINDFULNESS

 

Zaplanowane są dwa spotkania LIVE online:

23.02.2020 godz. 16.00 - Magdalena Filcek

26.02.2020 godz. 17.00 - Dorota Bartyzel-Dukaczewska

 

Zaplanujcie jednak z nami cały tydzień, gdyż spotykamy się w przyszłym tygodniu jeszcze dwukrotnie:

 

27.02.2020 godz. 19.00 - gość specjalny

28.02.2020 godz. 20.00 - Basia Piasek

 

Tymczasem zapraszamy na ostatni webinar #TematyGalaktyki, który poświęcony jest ostatnim trzem tematom tj.: integracji, grywalizacji i improwizacji. Zakres tego webinaru zobowiązuje do przeprowadzenia gry. Nagrody podczas webinaru to m.in. bilety na konferencję, pokaźne zniżki, zwrot kosztów biletów na pociąg do Katowic (na konferencję), książki autorstwa prelegentów oraz pakiety noclegowe na czas konferencji.

Nie możecie tego przegapić.

Zapisy: TUTAJ.Spotkania w technologii online są super, jednocześnie nic nie zastąpi nam spotkania na żywo, które odbędzie się 26 i 27 marca 2020 w Katowicach w Muzeum Śląskim.

Obcowanie w przestrzeniach i wśród wystaw jest doskonałym treningiem uważności. Na ten trening będziemy mieli, aż dwa dni. Nie możecie tego przegapić.

Galaktyka Eventu, to konferencja dedykowana każdemu, kto wykorzystuje event w swojej pracy zawodowej. Nie ważne czy na poziomie producenta, agencji, zleceniodawcy, czy dostawcy.

Zapraszamy do udziału przedstawicieli firm z działów PR, HR, marketingu i strategicznej komunikacji.

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW.

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy, a magazyn "Wolny Rynek" medialny nad wydarzeniem.

Wróć

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc