Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[PATRONAT] Już 18 marca w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR!

Pobierz jako plik iCal
Środa, 18. marzec 2020, 08:00 - 17:00

Kongres HR to impreza edukacyjna, dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. Co roku kongres HR gromadzi ponad 120 uczestników. Celem Kongresu HR jest dzielenie się doświadczeniem i wzajemne inspirowanie w gronie praktyków HR. Co roku na scenie pojawiają się prelegenci, którzy przedstawiają najciekawsze i najbardziej aktualne tematy związane z HR.

 HR.  
banner 520x271

 

Poprzednie edycje Kongresu HR dotyczyły min. nowoczesnych narzędzi rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu oraz efektywności działań szkoleniowych.


Tematyka tegorocznej edycji wydarzenia:


Jak być bliżej ludzi w firmie? Jak budować kapitał ludzki w firmie? Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji? Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii? Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie? Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR?

 

Na scenie Kongresu HR pojawią się:


Barbara Franzblau-Koch - Kierownik ds. Personalnych Budimex S.A. Andrzej Feruga - Prezes Zarządu Minova Ekochem S.A. Marta Błońska - Trener i Konsultant Brainstorm Group Sp. z o.o. Michał Leksiński – Dyrektor ds. PR związany z firmą CEG Goverment Relations Sebastian Matyniak - Prezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o.

Po raz kolejny miejscem, w którym odbędzie się Kongres HR jest stolica Górnego Śląska - Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w reprezentacyjnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, tuż obok słynnego Spodka.

 

Co na temat tegorocznego Kongresu HR mówią organizatorzy:


- Impreza od czterech lat przyciąga przedstawicieli największych firm w Polsce. Przyjeżdżają do nas dyrektorzy i managerowie działów HR, a także dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwami. Na kongresowej scenie pojawią się doświadczeni praktycy HR. W swoich wystąpieniach i dyskusjach przedstawią nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi - mówi Sebastian Matyniak, prezes Brainstorm Group, pomysłodawca i organizator i jeden z prelegentów Kongresu HR.


- Program Kongresu HR przygotowujemy tak, by uczestnicy mogli otrzymać coś w rodzaju podpowiedzi, gotowych wskazówek i nowatorskich strategii, które będą mogli wprost wykorzystać w swojej pracy - mówi Bartosz Rusek, wiceprezes Brainstorm Group, który w swojej prelekcji skupi się nad zawiłościami języka polskiego i jego stosowaniem w komunikacji wewnątrz organizacji.


Zapisy na Kongres HR:


Brainstorm Group

Sandra Stępień (Specjalista ds. Szkoleń Otwartych i Konferencji)

tel. 509 967493

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach objęła patronat honorowy, a magazyn "Wolny Rynek" medialny nad wydarzeniem.

JK

Wróć

luty 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc