Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Tarcza antykryzysowej wiedzy podatkowej dla firm

 

Kancelaria doradztwa podatkowego ADN Podatki przygotowała aktualne kompendium wiedzy podatkowej, rachunkowej i z zakresu ubezpieczeń społecznych dla przedsiębiorców.


 
ADN Podatki - tarcza antykryzysowa 21 03 2020 - kompendium pages-to-jpg-0001

 

 

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa rozwija się dynamicznie. Wszyscy jesteśmy świadomi groźby globalnego kryzysu ekonomicznego. Przed przedsiębiorcami stoją szczególne wyzwania Tylko szybko podjęte działania antykryzysowe pozwolą na dalsze funkcjonowanie firm.

 

- Aby ułatwić Państwu działalność w tak trudnych czasach, przygotowaliśmy opracowanie zmian w zakresie podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych, przewidzianych w projekcie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (ustawa o COVID-19) – mówi Małgorzata Breda, doradca podatkowy ADN Podatki.


Bardzo istotne jest dogłębne zapoznanie się przedstawicieli firm z projektem ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

- Naszym celem jest przedstawienie Państwu w dostępny i czytelny sposób rozwiązań, z których wkrótce będą mogły skorzystać przedsiębiorstwa. Projekt ustawy pochodzi z 21 marca 2020 r. i zapewne będzie podlegał zmianom. Nasze opracowanie również będzie podlegało aktualizacji. Mamy nadzieję, że nasze opracowanie będzie ułatwieniem Państwa codziennych działań – dodaje Barbara Filemonowicz, radca prawny i doradca podatkowy ADN Podatki.


W obszernym opracowaniu można znaleźć odpowiedzi na wiele wątpliwości, natury podatkowej i prawnej, trapiących przedsiębiorców w tym trudnym okresie.

 

pdfADN Podatki - tarcza antykryzysowa 21_03_2020 - kompendium.pdf 

 

pdfProjekt-ustawy-o-tarczy-antykryzysowej.pdf

 

 

Kancelaria ADN Podatki zaprasza do kontaktu, w celu doradzenia, jak efektywnie skorzystać ze wsparcia proponowanego przez ustawodawcę.

 

JK

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc