Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Szkolenia EMT-Systems już w nowej siedzibie!

 

Nowego blasku nabiera budynek dawnej cechowni na terenie Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice. Kilka lat temu mieściła się tam Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, a od lipca zeszłego roku nowym zarządcą budynku jest Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems, organizujące kursy techniczne.


Fot. Jakub Wszołek

Fot. Jakub Wszołek.


W ciągu 13 lat firma przeszkoliła niemal 55 000 osób - operatorów, programistów, konstruktorów oraz kierowników. W przeważającej części kursy realizowane są w formie warsztatów praktycznych, w salach i laboratoriach szkoleniowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt i maszyny przemysłowe. Jest to jedyne tego typu centrum szkoleniowe w Polsce.


FOT. EMT-Systems 1


Powierzchnia zrewitalizowanego budynku cechowni kopalni Gliwice to 8 tys. mkw., co otwiera przed firmą nowe możliwości. Obiekt został wyremontowany i na nowo rozplanowany. Jedna z dwóch auli została zaadaptowana pod powierzchnię biurową, a 40 pomieszczeń przeznaczono na specjalistyczne sale i laboratoria do ćwiczeń. Wnętrza utrzymano w klimacie loftowym, podobny charakter będzie mieć również powstająca w budynku restauracja.

 

FOT. EMT-Systems 3

 

EMT-Systems jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W styczniu br. podczas uroczystej Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Prezes EMT-Systems Grzegorz Wszołek odebrał Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – wyróżnienie, które uznawane jest przez przedsiębiorców za jedną z najważniejszych nagród gospodarczych w Polsce.

 

 Fot. BCC 2 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu

 Fot. BCC.

To potwierdzenie dużego zaangażowania i ciągłego rozwoju. Diamenty przyznawane są przez Business Centre Club firmom, które od momentu przyjęcia Złotej Statuetki utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku.

 

www.emt-systems.pl

 

JK

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc