Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Wesprzyj zimową imprezę dla niepełnosprawnych dzieci!

Teatr Za Jeden Uśmiech z Krakowa organizuje event dla małych podopiecznych Samodzielnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Oświatowego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Katowicach, by impreza się w pełni udała potrzebne są dodatkowe środki.

 

DSC06798

 

Instytucja apeluje o wsparcie do firm z naszego regionu:

- Tak jak zawsze, pragniemy i tym razem gorąco zachęcić Państwa do pomocy w działaniach, których głównym i jedynym celem jest uszczęśliwienie chorych dzieci. My z niezbędną pomocą Państwa Firmy, chcielibyśmy obdarować dzieci w Ośrodku kilkoma chwilami radości i zapomnienia o tym, że są chore czy samotne... Państwa Firma może dopomóc w realizacji tego ważnego projektu, dlatego prosimy o wsparcie finansowe – można przeczytać w liście skierowanym do przedstawicieli środowiska biznesu.

 

Środki pieniężne zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych rekwizytów, na transport, a przede wszystkim na upominki dla maluchów. Pełny koszt przedsięwzięcia to 2700 zł.


DSC06799

 

- Nie jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Wystawiamy faktury VAT na usługi reklamowe, bądź marketingowe, przyjmujemy baner z logo firmy. Sporządzamy umowy darowizny, reklamowe, sponsorskie. Wysyłamy mailem zdjęcia z imprez. Mając na względzie dobro dzieci, pamiętajmy, że nie wystarczy zaspokojenie podstawowych potrzeb, aby były w pełni szczęśliwe – podkreśla przedstawicielka Teatru Za Jeden Uśmiech.


Impreza odbędzie się 26 lutego br. w Ośrodku przy ul. Ułańskiej 5a. Zostanie zaprezentowane widowisko artystyczne „Pirat Alonzo i Skarb Królowej Mórz”.

 

Więcej szczegółów na temat finansowego wsparcia imprezy:                                                                                                                   

Katarzyna Biernat, tel. 531 088 622

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 logoTZJU kol

JK 

kwiecień 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc