Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Już wkrótce nowy numer magazynu „Wolny Rynek”!

Trwają prace redakcyjne nad pierwszym tegorocznym numerem kwartalnika – wydawanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. To będzie wyjątkowe wydanie, poczesne miejsce zajmie w nim podsumowanie XXVIII edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji.

WR LOGO RIG

 

Od 1992 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach pielęgnuje tradycję doceniania i przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom świata nauki, biznesu, kultury i polityki za ich wyjątkową publiczną działalność. Laury Umiejętności i Kompetencji stanowiące symboliczną formę uznania ich zasług są wręczane w pierwszym kwartale roku na uroczystej Gali w Zabrzu.

 

O tym, kto dołączy do panteonu postaci, których praca i postawa życiowa zaowocowały wielkimi dokonaniami, nie tylko w skali regionu i Polski, ale i też całego świata – będzie można się przekonać 22 lutego. W marcowym „Wolnym Rynku” znajdzie się obszerna relacja i sylwetki wszystkich 25 nagrodzonych w tegorocznej edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji.

 

To wydanie będzie miało też dodatkowy wymiar, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach powstała w 1990 roku, czyli w 2020 roku Izba świętuje 30-lecia istnienia. Wraz z pierwszym w tym roku „Wolnym Rynkiem” rozpoczyna się cykl wspomnień trzech dekad istnienia śląskiej instytucji samorządu gospodarczego.

 

W numerze znajdą się także merytoryczne artykuły eksperckie, zajmujące wywiady, ważne informacje na temat dofinansowań oraz szkoleń dla przedsiębiorców.

 

Osoby zainteresowane współtworzeniem treści magazynu gospodarczo-społecznego zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułu i wywiadu promocyjnego albo reklamy modułowej.

 

Co godne podkreślenia, w związku z 30-leciem działalności RIG w Katowicach przygotował 30% rabatu na usługi PR & Marketing.


Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Poprzednie wydanie magazynu „Wolny Rynek”: ZOBACZ TUTAJ.

JK

luty 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc