Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Lista szkoleń

 

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Przywództwo, motywacja i inspiracja

Pobierz jako plik iCal
Piątek, 20. kwiecień 2018, 09:00 - 16:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Przywództwo, motywacja i inspiracja  

program szkolenia.

pdfProgram.pdf


Cel szkolenia:

Stworzyć osobowość lidera i charyzmatycznego przywódcy, który po mistrzowsku prowadzi zespoły. Nauczyć inspirować i porywać ludzi do realizacji dużych celów biznesowych. Stać się wzorem, za którym ludzie będą podążać.

 

PRZYWÓDZTWO, MOTYWACJA I INSPIRACJA to warsztat skierowany do osób, które chcą rozpocząć przygodę ze sprawczością i przywództwem. Żeby stać się liderem biznesu i przewodzić swoim pracownikom, musisz stać się najpierw liderem dla siebie. To wymaga zrozumienia, czym jest przywództwo i dlaczego do tej pory nie działało tak, jak powinno. Cały sekret liderów jest w ich głowie, ich przekonaniach i sposobie funkcjonowania na co dzień.
Uczestnictwo w tym warsztacie daje możliwość rozpoczęcia holistycznej transformacji siebie w lidera. Bez sztucznego budowania autorytetu i technik perswazji, które do tej pory nie działały. Jeżeli chcesz skuteczności i zmian zacznij od siebie. Prawdą jest, że działasz TY i to dopiero wtedy, gdy staniesz się liderem. Wiesz, że masz potencjał i teraz czas zacząć z niego korzystać!


Korzyści z udziału w szkoleniu:  

- Rozpoczniesz transformację siebie w lidera, w biznesie i życiu prywatnym.
- Stworzysz siebie jako przywódcę, budując swój własny działający model przywództwa.
- Poznasz najważniejsze umiejętności przywódcze, bez których nie będziesz w stanie pełnić funkcji lidera.
- Zapanujesz nad stresem i emocjami, które uniemożliwiają optymalne podejmowanie decyzji.
- Rozpoczniesz transformację codzienności i przejmiesz inicjatywę, decydując o ważnych aspektach życia.

 

 
Adresat:

- Prezesi i Właściciele MŚP
- Przedsiębiorcy, którzy chcą mieć lepsze zespoły
- Dyrektorzy i Managerowie zarządzający zespołami
- Osoby chcące się nauczyć sprawczości i inicjatywy

 

 
Metodologia:
Szkolenie prowadzone w formie warsztatu i dużego zaangażowania uczestników. Narzędzia są przekazywane za pomocą prawdziwych przykładów, które pokazują skuteczność i sposób ich zastosowania zaraz po warsztatach.


Informacje dodatkowe - opis szkolenia: 

Szewc naprawia buty, barista robi kawę, a lider prowadzi zespoły, inspirując swoją charyzmą, wizją lepszego świata i podejściem ludzi. Jak wszystkiego innego, przywództwa też można się nauczyć. Liderem nie jest ten, kto nigdy nie przegrywa, tylko ten, kto po upadku najszybciej wstaje, otrzepuje kurz i idzie dalej.

Zamiast być szefem, który musi w pełni kontrolować pracowników, bo inaczej nie ma efektów, stań się przywódcą, który będzie inspirował i prowadził przez lata. Każdorazowo zwiększając rzesze otaczających Cię ambitnych i zmotywowanych ludzi. Bez zdeterminowanego zespołu, który chce osiągać wielkie rzeczy nie rozwiniesz biznesu, bo doba ma 24h, a Ty jesteś jeden. W pewnym momencie zabraknie Ci czasu albo dla biznesu, albo dla Ciebie i rodziny.

- Stwórz sobie środowisko, w którym będziesz rozwijał siebie i zespół. Efektem ubocznym będą większe zyski i coraz to większe i ciekawsze projekty.

- Pracuj z najlepszymi i zatrudniaj najlepszych, bo tylko w ten sposób dokonasz transformacyjnego skoku w swoim życiu i biznesie.

- Kontroluj swoje emocje, by podejmować najlepsze i najbardziej trafne decyzje.

- Zmotywowany zespół zrealizuje wyznaczone cele. Zainspirowany zespół pokaże Ci, że jest możliwe dużo więcej niż myślałeś.

- Stwórz siebie jako lidera, którym zawsze chciałeś być.

 

Prowadzący: Maciej Nowosad 

Posiada kompleksową wiedzę z zakresu budowania strategii, tworzenia modeli biznesowych, marketingu, zarządzania ludźmi i przedsiębiorstwem. Ponad 8-letnie doświadczenie jako manager i konsultant biznesowy w korporacjach w Polsce i w Niemczech.

Poczuł na własnej skórze, co znaczy motywować ludzi do realizacji zadań i projektów, które były uważane za nieosiągalne. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i motywowaniu zespołu zmieniał nastawienie pracowników, angażując ich do realizacji zadań, a wręcz przekonując do przekroczenia pokładanych w nich oczekiwań.

Prowadzi szkolenia z zagadnień biznesowych oraz rozwoju osobistego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w biznesie dogłębnie poznał problemy i wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się managerowie wszystkich szczebli zarządzania. Dlatego obecnie wspiera sukces swoich Klientów jako trener, coach i mentor.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 750 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 12.04.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY