Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Lista szkoleń

 

Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Strategia biznesu, czyli większe sukcesy, większe projekty, większe zarobki

Pobierz jako plik iCal
Czwartek, 15. marzec 2018, 09:00 - 16:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Strategia biznesu, czyli większe sukcesy, większe projekty, większe zarobki 

program szkolenia.

pdfProgram.pdf


Cel szkolenia:

Poznanie kolejnych etapów zarządzania i rozwoju biznesu. Stworzenie skutecznego i realnego planu funkcjonowania biznesu, pozwalającego na stabilne i rentowne działanie na rynku przy jednoczesnym zwiększaniu zysków.

 

STRATEGIA BIZNESU to warsztat, który pokaże Ci, jak podchodzą do biznesu wytrawni rynkowi gracze. Nie jesteś w stanie rozwinąć biznesu, dopóki nie wiesz, gdzie chcesz dojść i co tak naprawdę potrafisz. Nauczysz się, jak krok po kroku budować swoją strategię zgodnie z własnym tempem i własnymi założeniami. Pamiętaj, że plany, które stworzysz muszą być zrozumiałe dla innych, inaczej nigdy ich nie osiągniesz.


Korzyści z udziału w szkoleniu:  

- Uporządkujesz działanie swojego biznesu.
- Rozwiniesz swój biznes do poziomu stabilnej i rentownej organizacji.
- Zdobędziesz wiedzę jak zarządzać firmą w skali makro.
- Nauczysz się wykorzystywać wszystkie zasoby swojego biznesu.
- Pokonasz blokadę rozwojową własnego biznesu.

 

 
Adresat:

- Prezesi i Właściciele firm sektora MŚP
- Przedsiębiorcy, którzy chcą szybciej rozwijać firmy i więcej zarabiać
- Dyrektorzy i Managerowie ds. Strategii
- Pracownicy odpowiedzialni za rozwój i zmiany w firmie

 

 
Metodologia:szkolenie prowadzone w formie warsztatu i dużego zaangażowania uczestników. Narzędzia są przekazywane za pomocą prawdziwych przykładów, które pokazują skuteczność i sposób ich zastosowania zaraz po szkoleniu. 


Informacje dodatkowe - opis szkolenia:

Każdy sukces jest poprzedzony jest konkretną sekwencją działań. Sekwencja działań jest uzależniona od tego co już masz, a czego Ci brakuje. Najbardziej skuteczni przedsiębiorcy wiedzą, że bez dobrej analizy i jasnego celu, który firma ma osiągnąć, długo nie przetrwa.
Dopóki jesteś sam w firmie, to faktycznie wszystko możesz mieć w głowie i możesz działać intuicyjnie. Jednak już od momentu, w którym masz pierwszego pracownika potrzebujesz jasnego celu i planu, jak ten cel osiągnąć.
Badania “Consider it done!” przeprowadzone na Florida State University w USA wykazały, że odpowiednie wyznaczenie celów sprawia, że ludzie chcą je realizować. A ich niezrealizowanie powoduje negatywne emocje. Oznacza to że bez wyznaczanie celów i strategii w biznesie ciężko jest je osiągnąć.

 

- Jeżeli Twój horyzont czasowy sięga najdalej przyszłego miesiąca, to Twój pracownik będzie myślał w najlepszym przypadku o tym samym. W najgorszym, aby samemu dotrwać do końca miesiąca niezależenie od Twojej firmy.

 

- Jedyny wyznaczony cel to zysk? Zysk jest istotny, jednakże w dzisiejszych czasach to już nie wystarcza. Firma do zdecydowanie dużo więcej niż tylko zysk. Strategia to wszystkie najważniejsze obszary, które trzeba w zbalansowany sposób rozwijać.

 

- Aby w pełni wykorzystać potencjał musisz wiedzieć, czym dysponujesz. Gdy już się dowiesz, to musisz odpowiednio wszystko wykorzystać.

 

- Dzisiaj rządzi klient, więc musisz wiedzieć, jak z nim rozmawiać i czego on faktycznie potrzebuje.

 

Prowadzący: Maciej Nowosad 

Posiada kompleksową wiedzę z zakresu budowania strategii, tworzenia modeli biznesowych, marketingu, zarządzania ludźmi i przedsiębiorstwem. Ponad 8-letnie doświadczenie jako manager i konsultant biznesowy w korporacjach w Polsce i w Niemczech.

Poczuł na własnej skórze, co znaczy motywować ludzi do realizacji zadań i projektów, które były uważane za nieosiągalne. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i motywowaniu zespołu zmieniał nastawienie pracowników, angażując ich do realizacji zadań, a wręcz przekonując do przekroczenia pokładanych w nich oczekiwań.

Prowadzi szkolenia z zagadnień biznesowych oraz rozwoju osobistego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w biznesie dogłębnie poznał problemy i wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się managerowie wszystkich szczebli zarządzania. Dlatego obecnie wspiera sukces swoich Klientów jako trener, coach i mentor.

 

Koszt udziału w szkoleniu: 750 zł netto od osoby. Możliwość uzyskania dofinansowania do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli sektora MSP (z Bazy Usług Rozwojowych), do - 80%.
Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 06.03.2018 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

 

rodo menu joomla
kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc