Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
partner w biznesie

Lista szkoleń

 

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Dzisiaj Do miesiąca

[SZKOLENIE] Ceny transferowe - wymogi dokumentacyjne

Pobierz jako plik iCal
Wtorek, 7. listopad 2017, 10:00 - 15:00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu pt.: Ceny transferowe - wymogi dokumentacyjne

program szkolenia.

pdfpdfProgram szkolenia.pdf


Celem szkolenia jest omówienie zagadnień związanych z cenami transferowymi oraz planowaniem podatkowym, z uwzględnieniem zmian, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2017 r. W toku szkolenia uczestnicy poznają regulacje dotyczące cen transferowych oraz związane z tym ryzyka, jak również minimalizacji tego ryzyka – zwłaszcza w kontekście sporządzenia dokumentacji cen transferowych.

Uczestnicy poznają również zasady sporządzania dokumentacji cen transferowych oraz zawartość dokumentacji oraz ustalą jacy podatnicy i dla jakich transakcji będą zobligowani do jej sporządzenia. Podczas szkolenia przedstawione zostaną również zasady obrony rynkowości transakcji, przy uwzględnieniu przebiegu analizy porównawczej cen stosowanych pomiędzy podmiotami powiązanymi z cenami stosowanymi na rynku.

 
Adresat: kadra zarządzająca przedsiębiorstwem, dyrektorzy finansowi, główni księgowi, pracownicy działów księgowych i działów powiązanych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem szkolenia.

 
Metodologia: wykład połączony z dyskusją

 
Prowadzący: Bartosz Kubista - adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach, doradca podatkowy. Członek Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, wykładowca. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, finansowym i podatkowym. Autor publikacji naukowych poświęconych prawu podatkowemu oraz prawu bankowemu. Wykładowca przy Krajowej Izbie Doradców Podatkowych, Fundacji Rozwoju Rachunkowości i Fundacji Rozwoju Lokalnego w Knurowie.

 
Koszt udziału w szkoleniu: 490 zł netto od osoby. Podmiotom zrzeszonym w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach przysługuje zniżka - zgodnie z Pakietem Usług dla firm członkowskich (5%, 10% bądź 15%). Każda kolejna osoba zgłoszona na dane szkolenie przez tą samą firmę otrzymuje rabat w wysokości 50 zł netto. Promocje cenowe nie łączą się. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Uczestnicy otrzymają komplet materiałów dydaktycznych, certyfikat ukończenia szkolenia; w trakcie szkolenia zapewniamy poczęstunek.Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniuÂprosimy o zapoznanie się zpdfzasadami_organizacji_szkolen.pdf ,
a następnie o przesłanie wypełnionej pdfKarty zgłoszenia uczestnictwa.pdf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 30.10.2017 r.


W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Serdecznie zapraszamy!

Miejsce : Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15
Kontakt : 32/ 35 111 86

Wróć

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

 

kalendarium
strefa członkowska
strefa eksperta

projekty unijne

 

 kongres logo-01

Laury Umiejętności i Kompetencji

stawiamynajakosc

PARTNERZY